Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

sushine,
nemohla som hned sa tak rozpisat ,lebo som bola v skole na nete..a este aj spoluziacka zbadala,ze na akej stranke som,teraz som v jednej kaviarni..tak mozem ako-tak v klude písat..
tento vikend som mala ist k p.vychovavtelke,no ma teraz problemy zdravotne..hlavne psychicke..a v praci,tak som jej povedala ze teraz nebudem chodit,ze nech sioddychne,ze pridem nabuduce..
ma to stvalo,lebo som sa tak tesila k nej..ale co uz..a tak som myslela ze mi aspon vyjde ku psych ist,ale ani ta nemala na mna cas,kvoli sviatkom,ze ma toho vela..
a tak som jednoducho povedala ze uz ostavam na private aj nasim..chcela som nad vsetkym premyslat..sama nad sebou..no namiesto toho som...no ved uz som o tom pisala..
potrebujem si najst nejaku brigadu,inac mi to vobec nevychadza..mama mi dava malo penazi na tyzden,a nech robim co robim,tak mi to nevychadza..stale mam tak ze uz v utorok mi ostane len na cestu..a to len to co zaplatim za prefocovanie,a co kupim si jednu vodu..hej..nic viac..a teraz co som ostala tento vikend tu mi poslal este o jednu stovku menej..akomam z toho vyzit?to sa neda!!
jednoducho musim zacat makat..aj ked sa priznam ze mam z toho strach,pretoze nestiham skolu,neviem ako budem stihat robotu,ale musim..aj ked cez vikendy by som robila..to je jedno..dnes sa mam ist pytat tak uvidim ze co mi povedia,bola som uz v oiatok,ale povedalize sa mam zastavit v pondelok,lebo ze uz maju plne..
mam ist ku psych..v stredu..ale neviem ci idem..na jednej strane aj chcem,ale na druhej nie..a este aj na stredu asi bude nejaka brigada..staviam si otazku zdravie,ci peniaze..neviem..potrebujem asi teraz skor tie peniaze..a este aj pri psych platim 400sk za jedno sedenie,ale to uz mam odlozene..
skola?hmm..stale to iste...mame hrozne vela nestiham nic..a este stale sa mi tu nepaci..doma?vsetko po starom..
chalani..asi ostanem dokonca zivota sama,alebo pojdem do klastora..
aj v tejto oblasti som na seba brutalne nastvana...mala som rada jedneho chalana..a minule ked som bola s nim vonku..zacal na mn atlacit,povedal ze sa nemusim nicoho bat,vsetko bude ok..ked som sa uz v poslednej chvili odtrhla a povedala nie..mi povedal,ze bud som lesba alebo panna..

romana

to nehovor. Lebo aj ja mám chuť skoncovať zo všetkým raz a navždy. A mať pokoj. Netrápiť sa v tomto blúdnom kruhu.

zuzicka1989

romanka,
ja viem ze taký je zivot,ale ja vzdy musim premyslat aj na minulostou..
nic uz nemam v zivote co by ma bavilo..mojou vasvou je asi len jedlo..

romana

zuzi
nevracaj sa k tomu čo pokazíš. Pozeraj dopredu a ver tomu, že to bude lebšie a ono to aj bude. Aj ja mávam zlé dni, taký je asi život.

zuzicka1989

sushine,
tak vies ked tu pisem stale toiste..vzdy negativne..nic pozitivne..koho by to este zaujimalo..
presne sima odhadla..cez yikend depresiach..a teraz v skole..zase super maska na tvari a idem dalej..ale neustale myslim na ten debilny vikend..je mi fakt z toho na nic..som naozaj az tak sibnuta?co je vlastne so mnou..ja uz mam naozaj vsetkeho dost..mam uz na vsetko take nervy..nic mi nevychadza..stale zlyhavam vo vsetkom..
a ty ako sa mas?

zuju

ahojte dnes som sa snazila i ked som sa viackrat chcela prejest, bola som aj cvicit, oddychla som a az teraz sa pustam do prace

sunshine

zuzicka, neblazni. komu by si uz len tu liezla na nervy, prosim ta?! az VELMI dobre viem, o com hovoris... sama s jedlom, hm? a ked pojdes medzi ludi, zas budes ta bezproblemova holka, vsak? ak sa potrebujes vykecat, budem priebezne mrkat na toto forum.drz sa, drz sa!!!