Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

no, nic, zatial to nevie, ja som si dala robit testy u nas na oddeleni,musim teda za nim ist.
uz fakt sa na mna vsetko lepi,ruky mamako narkoman od venozneho zeleza, unavena som non-stop a teraz aj toto. ked sa to serie, tak sa to serie....

Sunnrisse

evcca,ja sa uz par dni tiez citim uplne mimo,som neskutocne unavena,absolutne nemam dobru naladu,ale hlavne to,ze nemam takmer ziadnu energiu...teraz som prisla domov,od rana som bola v skole.s tym vysadzovanim uplnym rozmyslam,ze aj ja pockam este,neviem.som zmatena,uz mam dost toho vsetkeho.a lekar ti co povedal na margo toho zvyseneho prolaktinu?

evcca

sunnrisse, no mne povedal psychiater, ze stym vysadzovanim este mam trosku vydrzat, chce aby to bolo ustalene po dlhsiu dobu. a vraj ma cakaju statnice a nechce aby sa to pokazilo, ako pri minulych statniciach.
som dnes uplne mimo, dala som si robit krvne testy, kvoli ochlpeniu a vysiel mi neumerne zvyseny prolaktin a na internete som nasla len same hrozive veci.

freedom

Ahojte, potrebujem radu. Som bulimicka a trpim sebaposkodzovanim. Chcem s tym skoncovat, ale mam taky problem. Vacsinu casu travim v ceskej republike a som tu na prechodny pobyt. Ako si mam najst psychologa? Da sa to len cez poistenie, alebo mozem aj bez toho? A co doporucenie od obvodnej lekarky? Potrebujem ho, alebo ma moze niekto liecit aj bez neho? Peniaze v tomto ohlade nehraju rolu. Najlepsie niekoho z Opavy... Dakujem za pomoc

Sunnrisse

Ahojte baby,to som ja jaja,niektore si ma pamatate,len som sa zaregistrovala,kedze tato tema je len pre registrovanych.
evcca,davnejsie si spominala,ze asi zacnes vysadzat ad,vysadzas ich uz?ja mam znizenu davku 50 mg uz davnejsie(predtym som brala 100mg),zatial som celkom ok,je to taka udrziavacia davka,ale bojim sa,ze ako to budem zvladat ked sa mi postupne vysadia,lebo so psychiatrickou sme sa dohodli,ze teraz v decembri ich zacneme podruhykrat uplne vysadzovat-prvykrat to nevyslo,nastala recidiva mojich depresivnych stavov,dufam,ze teraz to vyjde,posnazim sa :) ale mam taky blby pocit z toho,obavam sa,ze co ak by som opat upadla do depky a tak,ked som vycerpana,zacnu sa mi vracat neprijemne spomienky z minulosti-samozrejme aj anorexia a vsetko s nou spojene...chcela by som sa porozpravat s ludmi,ktori takymto pocitom rozumeju,zvykla som vas citavat aj ked som nepisala.pekny den vam vsetkym,holky,zatial :)

zuju

V hanusovciach ucim postihnute deti, byvam pri Kauflande, takze blizko, a dokonca do Centralu chodim cvicit i za psychologom

zuzicka1989

zuju,
prepac,ale az dnes som si precitala tvoj mail.lebo na private nemam net.ja byvam na obrancov mieru.tak to nie je daleko.vazne by sme sa mohli stretnut?
ja som nakoniec mi bolo na hovno,tak som skocila ku kamoske domov,a naspät som v nedelu prisla,a vcera v robote som bola.no som chora..a v skole este musim trcat..uplne na nic mi je..a co robis v hanusovciach?

zuju

Zuzicka byvam na trojke sidlisku, pracujem sice v hanusovciach 25 km od Presova ale poobede som doma, tak kludne daj vediet mozme sa aj stretnut. Co studujes