Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

sunshine..
jooj zavidim ti ze si taka rozlietana..ale vies ja aj kebz som bola tak urcite si cas natonajdem..
a aj vcera ako som tusila tak sa to aj stalo,dnes som preto radsej aspon na chvilu vzpadla z bytu.a sla na net..musim sa zamestnat,ale ked mam aj vela toho,ale jedlo mi stale po rozume beha..som uz zo vsetkeho nestastna..

zuzicka1989

zuju,
to vazne si z presova..a kde byvas?no tu som na private,lebo tu chodim do skoly na filozoficku..pani som mzslela ye vsetci vacsinou len zo stredneho a zapadneho slovenska je..to je fajne ked sme tu tak dve,nie?jooj aspon na chvilu sa mi zlepsila nalada.

sunshine

ahoj zuzicka. ani ja som tu dlhsie nebola. neboj sa, pozvladas.ja som nastastie cely vikend rozlietana kade kde, lebo keby som ostala sama doma, naozaj neviem, ci by som to zvladla. dufam, ze sa ti podari zamestnat telo aj dusicku do takej miery, aby ta neprepadla chut prejest sa. drzim palce, velmi!

zuzicka1989

ahojte baby!ako sa mate,dlhsie som tu nebola,lebo som mala strasne vela toho v skole..same pisomky a tak..som uz taka unavena..uz nevladzem absolutne nic!!!
tento vikend znova ostavam v presove na private..nejdem domov,som sa jednoducho na vsetko nastvala..
neviem ci to dokazem zase sama na byte,ked uz teraz od rana v mojej mysli nie je nic ine okrem toho hlupeho jedla!!a neviem co bude ked pridem na byt..a otvorim chladnicku,radsej nebudem jest nic,nez zase zozerem vsetko..fakt mam strach zo seba samej..

Palinnna

ja nebudem zatlkat, ze niekedy nemam pochybnosti o vsetkom, dokonca,mam niekedy pocit, ze zle jem...a uz som niekedy tak prepnuta, ze si myslim, ze to moze byt pricinou mojej "mimovitosti"... no neviem neviem...organizmus pocuvam, a vsetko, co si vypyta mu dam, samozrejme nie v bulimickom meritku...mam take obdobie, ze jedlo sa mi dostava stale do mysli, ale v tom vyzname, ze som stale hladna...utekam, Evi, k uceniu...pekny vecer! vdaka za pismenka!potom napis, co ti lekari povedali.pa