Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

prave som sa vratila od znamych bolo tam super, super atmosfera, este sme sa vecer 30 rocne kozy sankovali na dedinskom kopci, vsetko v pohode. Problem bolo ze tam bolo kopec jedla, ktoremu som nevedela odolat a stale mi aj nieco nukali, sladke, slane, chlebicky, misy... Zistila som ze za cely den som mala 2 pohare vody, hoci jedla pozehnane. prisla som domov, brucho nafuknute, ani som sa nemohla pozriet, este stale je mi neprijemny pocit plneho zaludka, uz tri tyzdne kvoli operacii ruky necvicim, co zneprijemnuje vsetko. Snazim sa byt kludna, zvracat urcite nepojdem, ani si neurobim caj na chudnutie, lebo ani ten uz nedam do zaludka. Je to lepsie ako to edysi bolo, myslim tie pocity po bulimickych zachvatoch ale stale si uvedomujem ze neviem si povedat v jedle stop.

petuss

sunrisse...xapem ta..aj ja som mala take obdobiaa...ale to prejde...wed vzdy po dazdi pride slnko:):) aa neboj skolu zvladnes..a pocuj kolko mas rokov,? a vyska vaha??:D aa mas ana ci mia?? uff...ja xapes?? som tiez kusa mimo..rano som mala o 2 kg menej ako teras..a nexapem preco..:D wrr..nevies?:D

sunshine

ahojki sunrisse, tak ti zelam, aby ta nakazilo to dnesne slnecne pocasie pozitivnou naladou. neboj, kazda mizeria raz pominie:-) zo mna je inak tiez pred skuskami tazka neuroticka, takze nemam velmi co machrovat...

Sunnrisse

dobre ranko,uz mi je trosku lepsie,ide sa dalej,nevzdam sa len tak bez boja :)pekny den vam prajem,drzte sa vsetky

Sunnrisse

ahoj petuss :)je mi strasne smutno.mam obdobie,ked sa mi nic nedari,som uz akasi ,,vycucana" z energie...neviem sa sustredit ani na ucenie a onedlho mam skusky.vsetko je take komplikovane.nechcem,aby sa uz opakovala minulost...

Sunnrisse

baby,mne je dnes uz tak zle,citim sa strasne sama...bola by som radsej,keby uz idem znova do skoly,alebo co...tolko veci sa mi nakopilo opat.je tu niekto?

ForEver?

pretrp to tam nejak..
ja som zistila, ze som si za tie roky nic nepamatam. ziadne, alebo skoro ziadne, spomienky z rokov 14, 15, 16, 17...
18 si pamatam, lebo bola prelomova..
boze, neviem, preco sa zaondujem na nete, ked sa mam ucit. vcera som sa ucila do 8 rano. mam totalne rozhadzany biorytmus. se vsim vsudy.

evcca

tak vitaj.
forever, ja pisem diplomku, o tyzden mam prednasky a vobec ma to tam nebavi, je to ako rychlokurz niecoho, co nema system a je to zbytocny cas, pretoze vsetci lekari a docenti sa na nieco vyhovaraju miesto toho aby prednasali.
zistujem, ze ppp ma roky otupovala, teraz vnimam veci intenzivnejsie.

Tada11

Ahojte, až dnes po dlhom , veľmi dlhom čase som sa rozhodla zaregistrovať a napísať.Už totiž neviem čo robiť. Dúfam, že somna správnm fóre. Trpím bulímiou už viac ako 2 roky..... Skúšala som to zvládnuť sama, naskôr s trénerom ale nič nepomáha.