Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

pusate

zuju mám podobný problém,tiež mám teraz prvého chlapca,je skvelý ale neviem si predstaviť ako to bude ked,bojím sa...

romana

Palinna
Dakujem za podporu. Chápem ťa. Niekedy je človek akoby unavený žitím. Zdá sa to choré, ale aj ja mávam také stavy. Držkaj sa. Budem na teba myslieť.
Evca
Ako sa máš Evka? Niekedy mám pocit, že sme nejako prepojené. Hrozne mi rastú prsia. Je to neuveriteľné. Bojím sa, aby som aj ja nemala dáke výkyvy hormónov... Hlavne že to muža teší.. hi-hi-hi. Sú aj citlivejšie. Už mi vadí spať na bruchu...

romana

Od pondelka sa znova "držím". Je mi neuveriteľne dobre. Dúfam, že to takto bude aj naďalej. Stravujem sa pravidelne a zdravo. Od nového roka nefajčím. Hádam mi to vydrží. Ide víkend. Dúfam, že aj ten zvládnem. Dostala som radosť do života, elán... Možno je to aj prácou, kolegyňami... Nespoznávam sa. Som ochotnejší človek a vychádza to zo srdca, nie z hlavy. Teší ma to!!!! Držte sa!

baabika

baby,tato tema je to najkrajsie,co som kedy videla,to,kolko ludi sa sem zapojilo,kolko odkazov bolo poslanych....ja som bulimicka....a bojujem tiez :((( chcem len povedat,ze podla mna nie je nic vacsi a tazsi boj,ako boj s PPP...nebojujeme len s psychickou chorobu...ale bojujeme seme so sebou,so svojou osobnostou...prajem vam vsetkym vela siiil....snad aj my raz v zivote budeme stastne!!! :))

zuju

bola som kedysi znasilnena preto mam bulimiu,psycholog mi odporucil sexuologa vlastne aj moj psychiater, neviem co bude

Palinnna

Romanka! Ja som asi rok von z ppp, ale toto co prezivas, prezivam aj ja. Akoby som stracala silu a bola apaticka voci vela veciam, len spat a spat a nevyliezt spod paplona cely den. Akoby som uz ani nemala sil. Aj ja som sa pocas sviatkov poklzla..a mam pocit akoby sa mi ppp vratila, no potom som to uz nespravila...ale nutka ma urobit to...hlavne tieto posledne dni, lebo jem ako nikdy...stale do seba nieco pcham a aj dost priberam...tento rok uz nie som taka silna a bojim sa samej seba...stale mam vnutornu nervozitu...a nechut do prace, do skolskych povinnosti...do vsetkeho! Mam strach zo sklamania. Ale verim, ze je to len prechodne! Drz sa, myslim na teba, verme, ze vsetko zle prejde!!!

zuju

dievcata dnes som mala po dost rokov prvykrat rande ale asi vazne potrebujem sexuologa, chalan je zlaty len ja si neviem predstavit ako dalej

Sunnrisse

Ahojte kočky :) pomaly sa zotavujem z virozy,len ma trasie zimnica,co je dost neprijemne.ucim sa na skusku.Evcca,s tymi liekmi som fakt uz opatrna,najma po prechadzajucej skusenosti s vysadzovanim,takze este sa neradujem.Ale teraz si mozem vyskusat ci som na sebe a svojom pristupe k veciam,situaciam,zapracovala dost.Mam sice sem-tam slabe chvilky,neviem ci to suvisi vsak s vysadzovanim,ani to nie je podstatne,ale skusam na sebe teraz ,,finty''alebo veci,ktore v danych chvilach,ako som zistila,na mna zvacsa zaberaju a citim sa onedlho opat lepsie.a zatial mi to ide :)stale je nieco,na com clovek moze este zapracovat.s tou skolou to je fakt blbe takto,ze do poslednej chvile vas nechaju v neistote profaci,ale to ty neovplyvnis,tak nestoji za to sa stresovat za ich chyby,aj ked to urcite nie je nic prijemne takto vyckavat na to co bude.
no nic,dam si cajik a hor sa znova do ucenia :)))pekny den vam prajem vsetkym