Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

sunrrisse, to s tymi tabletkami ma u teba tesi, dufam, ze aj ja sa k tomu prepracujem. tiez mam cely tyzden skolu a ze vraj aj skusky, len kopa predmetov este nebola odprednasana a profesorov sme ani nevideli, nieto odporucanu literaturu od nich, tak uvidim, co bude.
inak fajn,prave som dojedla konzervicku kukurice, mala som na nu priserne velku chut. nevadi, hlavne, ze to chcem zvladnut.
baby drzte sa.
romanka?????????? ako????????????

Sunnrisse

ahojte,
baby,ja vam ani nejdem pisat kolko mam kg a vysku,lebo to nie je ani podstatne,bmi mam ovela ovela vyssie ako vy.ako som pisala,postupne si davam metabolizmus doporiadku,uz ziadne diety ani nic podobne nemienim skusat...v popredi je pre mna zdravie,psychicke aj fyzicke,aby som bola stastna a spokojna.nechcem byt ani velmi chuda,len nanajvys stihla,alebo aj postavou priemerna,to mi az tak neprekaza,len nechcem,aby mi uz rapidne skakala vaha.harmonia-to je asi stav,ktoremu sa chcem co najviac priblizit,harmonia tela a duse :)
vyse mesiaca mam znizenu tu davku ad,zatial sa drzim vcelku dobre,primerane situaciam,ktore ma obklopuju...dufam a pevne verim,ze to tak i nadalej ostane,zabojujem :)
stravila som pekne chvile s priatelom,rozpravali sme o vselicom,bolo to super,nabilo ma to energiou :)
nieco na mna lezie,nejaka viroza,alebo co,nic vazne,ale aj preto mi nechuti asi jest.
Zuzi,drzim palce nech ti skusky dopadnu dobre,ja mam tiez buduci tyzden jednu,kramy nemusis mat aj zo stresu,je skuskove,alebo sa ti vratia mozno az po nejakom case,vydrz,necakaj hned vsetko dobre naraz :)evcca,ty sa tiez drz,mas toho vela aj v tej skole.pekny vecer :)

zuzicka1989

poision:
ale ja som mala44kg..a som bola zvyknuta na ine telo..nie na tieto speky co mam teraz!!!je mi z toho do placu,nepaci sa mi to!!!
evvi:viem,ze to tak ma asi byt..ale ja to az tak nevnimam..aj ked hccem..
ake stve ma to,ze ja napriek tomu ze vyzeram ako prasa,nemam aj tak este stale kramy..
tak naco mam potom jest?
sunrisse:ako sa mas?
baby zajtra mam 2skusky tazke drzte ruky prosim..

evcca

baby, ja mam 164 a 52 a som tu. nejde o vahu ide o to, aby ste boli stastna.
aj ja mam chvilky, ze chcem byt chuducka, ale to nebudem stastna. je len na vas,co si vyberiete.
ja mam od zajtra sest dni skoly, od rana do vecera, takze budem usedena ako stolverka zabudnuta v kuchynskej linke.

pUrE_pOiSoN

No zuzi ja som asi taka vysoka ako ty a sa mi to vysplhalo vdaka ppp na 58 tak to je vela a nie kostnatych 51

Sunnrisse

Inak,dnes mi absolutne nechuti jest...dlho som spala,vstala som az okolo obeda,prinutila som sa nieco zjest,aj teraz prechvilkou,ale nebolo toho vela...akurattak dzus mi chuti pit...dufam,ze sa premozem neskor este nieco zjest...pritom sa snazim jest pravidelne,nedari sa mi este stale.