Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuzicka1989

ahojte bojovnicky!!
dlhsie som tu nebola..lebo som nejako nemala cas..
cele prazdniny som si uzivala,lietala vonku..na korcule..s priatelmi..bolo super..az kym neprisla kruta realita..a zacinaju skusky..a mam hrozne vela ucenia..
no najhorsie je ako vyzeram!!mam,teraz sa nezlaknite 51,5kg!!!:-((((vyzeram ako prasa..

Sunnrisse

ahojte.s tymi zalubami mate pravdu,posledne dni rozmyslam ako si efektivne usporiadat cas,zahrnajuc nejake konicky,alebo zaluby,pri ktorych sa clovek odreaguje,zrelaxuje mysel aj telo.Zistila som,ze sa mi dari v poslednych mesiacoch lepsie zvladat stresove situacie z coho sa tesim,ale zaroven ma to motivuje dalej pracovat na sebe...stale to este nie je uplne ono,ale som na tom ovela lepsie ako kedysi,som stastna,ze to tak je:)bojujem dalej...romanka,ty sa nevzdavaj,urcite,len tak zistis co ti vyhovuje ked zacnes skusat...skus nejaku aktivitu,cokolvek,premoz sa na zaciatok,tu je potrebna trpezlivost,ktoru vsak ani ja nemam na rozdavanie:)))ale na tom popracujem....pekny vecer.
Shaula,drz sa na lieceni,ber to ako start na ,,novej''ceste....
drzte sa :)

evcca

romanka,urcite je nejaka zaluba,co by si rada robila, tak preco to neskusis? stretnes aspon novych ludi, nebudes sama a prides na ine myslienky.
taketo stavy som mavala aj ja asi po roku, bola som v pohode a zrazu hop naspat v tom kolotoci, musis byt len trpezliva, a co psychologicka, psychiatricka,mne spolupraca s doktormi prospela, hoci to na zaciatku bolo potenie "krvi".

romana

evcca
ja už vážne neviem čím to je, ale niekedy mi je to úplne jedno či mám bul. záchvat alebo nie. Len potrebujem to uvolnenie... Bojím sa, že to nikdy nedokážem... Dnes ráno som sa zobudila znova silná a odhodlaná bojovať. Cítim pokoj a to ma teší. Ale prečo mávam také hrozné stavy napätia, ktoré nedokážem zvládnuť??? Proste len jedlo, jedlo, jedlo.... a zrazu ako jem cítim sa neuveriteľne "slobodná"... dobre naladená... Teším sa do práce. Aspoň nabehnem na ako taký režim, ale na druhej strane viem, aká budem chodiť zas vyčerpaná a depresívna, ako ma bude práca ubíjať... Môj problém je asi v tom, že sa necítim užitočná, chýba mi dáka sebarealizácia, som zmetená, nespokojná a neviem z čoho to pochádza... Nemám žiadne záľuby, niečo, čo by ma bavilo a kde by som sa odreagovala...

evcca

romanka, hlavne to nevzdavaj, je to posmyknutie,hoci mozno trva dlhsie, ale kazdy si tym prejdeme. poucila si sa, a mozno aj "uzila", ale je cas zacat odznova. tak hlavu hore a pomalicky dalej.ved vies, ako sa to robi.

romana

Pomooooc!!!
Už som v tom zase!!! Neviem čím to je, ale potrebujem prestať!!!! Pomôžte mi, neviem ako znova začať...

sunshine

ahojte bojovnicky.nakukla som sem a pozeram, ze to tu nejako viazne... neviem, ako vy, ale ja som celkom rada, ze uz je po sviatkoch. a ze viac netreba cumiet na plne misy a taniere.

zuju, klobuk dole, ze si nezvracala. ja som to predvcerom nezvladla. cely den som sa drzala, ale vecer som utekala do potravin a kupila si dve balenia kolacov, ktore skoncili vo WC. prichadza to u mna prilezitostne a coraz menej, ako taky ventil od stresu.ale stale to tam je:-(