Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

ForEver?

ale zacinam mat o sebe pochybnosti, ci sa mi chce a tak..necitim vobec nic. den prejde a ja vobec netusim, na co som cely den myslela. chcem byt sama a pritom nie som sama so sebou. som mimo toho vsetkeho..
a preco bolo u teba vcera zle?

evcca

prepac, ze pisem az teraz,mala som dlhsi telefonat.
to je mi luto s tym priatelom, je to asi tazke, skusky su aj budu, viem, ze sa to hovori lahko, ale nemusi byt kazda skuska na prvy termin, hoci ja som taka ista. nespadnes, zvladnes to, verim ti, si silna a bojujes.

allla

Sunnrisse
ahoj,vdaka ti za dlhe pisanie a za radu do spokojneho zivota:)ja uz mam v plane to urobit,ukoncit v sebe tu skvrnu ktora mi brani nabrat kila,ono sa to netyka tak mojho jedalnika,ja uz jem normalne nikdy som sa oebmedzovala,teraz aj ked zjem viac neukazuje sa to na mna a na vahe chvalabohu,len mna stale nieco brani,ale kazdy den sa pripravujem ze uz to nemoze dalej pokracovat,kym nebude neskoro:(
a ten tvoj metabolizmus,mas pravdu ze aj ja si myslim,ze to pre tvoje telo neje hracka,bola si s tym uz na vysetreni bazalneho metabolizmu?mala by si vediet na com si:)
skus sa hybat,dodrziavat pitny rezim a tu pravidelnu stravu to nakopne metabolizmus,vela ludi po ppp ma metabolizmus zniceny,no tie su najcastejsie principy ktore su na spravnej funkcii metabolizmu zalozene:)prajem ti vela stastia :)

Sunnrisse

Ahoj allla,ja som sice registrovana ako Sunnrisse,ale je tu aj Sunshine,takze sa necudujem,ze si sa pomylila,ked mame take podobne prezyvky :)))
No,u mna je to uz davno inak ako u teba.Vobec nemam strach jest,ze priberiem atd,len by som chcela dat svoj metabolizmus po rokoch konecne do poriadku,lebo cim menej jem,tym viac priberam a ked nejem pravidelne,lebo ja neviem,nemam chut akurat vtedy jest,alebo cas,alebo co ja viem co,tak ked jem hoci menej,ale neskor,priberiem,potom jem pravidelne,dari sa mi,zas schudnem a tak....uz cele roky mi skace vaha +- 10 kg,co je,si myslim,na organizmus dost velka zataz.Este minuly rok som sa bala zaoberat sa viac jedlom,lebo som sa bala,ze znova upadnem do ppp,tak som jedla co a kedy mi chutilo,ale to nebolo spravne...teraz viem,ze do ppp uz NIKDY neupadnem,lebo je to v mojich rukach,moje rozhodnutie.Ale toto este chcem doriesit,aby sa mi konecne ustalila vaha.Dufam,ze co som napisala nie je uplne chaoticke :))))allla,to este nie,este nie,ktore pises,tam bude stale...ty si skus urcit,ze teraz uz ano,chces byt stastna a slobodna :)pojde ti to postupne,bud trpezliva,ale zaroven necakaj na zajtra a zacni dnes...lebo inak to stale ostane len na to nekonecne zajtra...bojuj:)

allla

sunshine
ahoj,a smiem vediet co ti brani jest pravidelne?aj mne stale nieco brani,ked sa rozhodnem ze uz na to idem pekne,neviem,taky pocit na mna sadne ze este nie,na druhej strane mi srdce vravi ze chod a bojuj...no zastavuje ma stale nieco...ako to je u teba?