Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

nevzdavaj to, ja som tiez chcela svoju tuzbu po povolani vzdat, ale vydrzala som a teraz robim to,co som si vysnivala.
oplati sa zabojovat, hoci asi mas chut s tym prastit.
sprav, cokolvek, co ti pomoze sa neprejest.
zvladnes to.
a s tym sebeckym prasiatkom je to asi fakt pravda.

ForEver?

aj vam vsetkym stastny novy rok, vela zdravia a lasky k samej sebe. treba byt to najvacsie egoisticke prasa na svete a hned je zivot lepsie... :)

evcca: ako sa mas dnes? ja sa prave morim s ascendentymi drahami miechy a vazne uvazuje, ze moj neurologicke smerovanie ukoncim a prejdem na kozne.. :)
a je mi strasne nahovno. som cela taka nekludna. neviem, ako sa mam nejak dostat do koze, ukludnit. skusim zajst na omsu, ak bude..alebo hocico. nic nepomaha. boli ma brucho- neviem preco a som z toho nervava. a nedari sa mi ucit. nelezie to do hlavy. este dnes musim prejst aspon 80 stran, ale davam stranu za hodinu..mam chut sa porezat, alebo hocico, ale boze moj, uz mi totalne hrabe.

romana

Krásny a šťastný nový rok 2009 všetkým bojovníčkam! Vyhrať tento boj je asi najväčším želaním nás všetkých, tak to zo srdca každej prajem!!!! Nech spoznáme chuť víťazstva!!!

ForEver?

ja viem, ze je to sebautapanie, ale co narobim.
mne sa posledne tri roky akosi vzdy "postastilo" travit silvester sama. uz to je trochu ubijajuce. okrem toho, som chora a nemam naladu niekam ist. slubila som sa, ze skocim aspon na caj do mesta. ale najradsej by som sa zakutrala a zobudila az pozajtra.
kde pracujes?

evcca

mat rada niekoho, kto ta nema rad je len klamanie sa a utapanie sa este vo vacsej bolesti.
ja som prezila uz silvester sama a poviem ti nebolo to zle, bola som ale skutocne sama zo sebou a nejak mi to pomohlo.
nemozem mat uzke rifle, lebo ked sa v nich necitim dobre, tak si automaticky myslim, ze som tucna. nebol este ten spravny cas na takyto typ oblecenia.
dnes sme dostali volno v praci uz o 12.hod. no,nastastie, uz ma to ubijalo, potrebujem vypnut.
drz sa.

ForEver?

pozri, uzke rifle sa roztiahnu, takze si mozes povedat, ze si vlastne schudla..ale urob si tak, ako je pre teba najlepsie. ked mas novy sveter, uzi si ho.
mna serie silvester. lebo, vsetkych som odhonala, budem sama, depka, vsetko..hroza. chcem a aj nechcem byt sama.
cely svet sa mi akoby posral.
je mi smutno, ze sa vsetko toto stalo. mohla som byt s niekym, koho lubim, aj ked on mna nie, ale mala som taky uz celkom pekny zivot a teraz je vsetko ine a ja sa opat hladam a nie je mi dobre.

evcca

kupila som si uzke rifle, vobchode fajn, ale doma,ked som si ich dala, tak hroza. myslela som si, ze uz zvladnem aj uzke nohavice, ale nie. vratila som ich do obchodu a vzala si miesto toho sveter.
uzke nohavice by maopat nutili asi chudnut.
bojuj, to prejde, asi si len vycerpana a mas za sebou toho dost. oddychuj a rozmaznavaj sa.