Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

gabina

Romanka,
nevzdavaj sa, par dni dozadu Ti svietli slniecko, pamatas, ako si sa usmievala? Pokus sa prilis nesustredit na cisla na vahe, ale skor na pocity. AD aj menzes - na chvilu mozno citis svoje telo inak ale to moze pominut po menzese a ked sa hladina liekov v Tvojom tele ustali. Neboj sa toho, len si povedz, ze to vydrzis. Ty si bojovnicka, viem to...:-)
p.s. Prepac, ze som Ti este stale neodpisala, dnes vecer to napravim...g

romana

dnes celý deň myslím na to, že priberiem z tých AD. Neviem sa s tým vyrovnať. Bojím sa. Nechcem aby mi to ostalo. Dúfam, že po M sa dám "dohromady". Pomooooc!!!!!!!!!!!

romana

evcca
Už viem z čoho mám také nabraté prsia. Z mojich AD. Našla som si to ako veľmi zriedkavé vedľajšie účinky. Zvýšený prolaktín.
Dnes som sa odvážila. Mám o 1,5 kg viac. Som celá akoby naliata vodou. Mám M. Dúfam, že to pominie. Ak nie, prestanem to užívať. Už ma to nebaví. Stále mám s niečim problém. Po psychickej stránke sa teraz cítim dobre. Ale tie vedľajšie účinky neznesiem...

evcca

ahoj, nasla som, snad to bude dobre, idem to spracovat, vsetky tie informacie. aj ja som dnes a zajtra doma, som strasne unavena a po umyti riadu som na hodinu a pol zaspala. kazdy pohyb ma vycerpava.

romana

evka
Dúfam, že si niečo našla.
Som stále ok. Držím sa. Dnes som trošku nesvoja. Rozmýšľam, či neísť na erobik trochu sa vyskákať... Uvidím.
Od nového roka nefajčím a v robote mi to dosť chýba. Mám veľké nutkanie.
Čo je horšie, mám pocit, že priberám, ale moc nad tým nepremýšľam, lebo mám pred menzesom, tak usudzujem, že som z toho taká "naliata". Uvidím po.
Cez babie leto sú krásne svadby..

evcca

ahoj romanka, ked ti poviem, ze aj ja na skolu casto nadavam, hlavne, ked mi to nic nedava, teda, ked ja mam ten pocit a teraz to tak bolo castejsie, no vina je nielen vo mne, ale aj v celej koncepcii nasho studia, ale dala som sa na boj a aj ho dobojujem, ja nerada prehravam. no svadba, mozno september, asi.
ja jem rovnako ale posledne dni som nafuknuta ako balon a mam pocit, ze vyletim do vysky:-)))))
drz sa a pln si svoje sny.

romana

evcca
Ahoj moja!
Znova sa mi ako tak darí. Zatiaľ som "čistá" a zvládla som aj víkend. Po dlhej dobe. Hoci, včera som zjedla na obed dva černohorské rezne... hm... ale vydržala som.
Dnes som bola u kamarátky a výborne sme si pokecali. Začínam znovu "žiť". Teším sa.
Evka si veľmi šikovná čo sa týka školy a učenia. Ja už nemám odvahu sa púšťať do učenia. Myslím, že je to dáky blok zo školy.... Dúfam, že nová psychologička na to príde a možno sa aj do nejakej školy pustím. Kolegyne mi vravia, že ma je škoda v robote, že som šikovná, že som mala ísť ďalej do školy. Nechápem ako to môžu vedieť.... Je... totižto neznášam biflovanie... ťažko sa učím niečo, čomu nerozumiem, alebo čo si vyžaduje len dobrú pamäť. Trochu som sa rozpísala.. chcela by som ešte toľko toho... NO... zas niekedy inokedy. Držkajte sa zatiaľ všetky.
Pá Evka! Ozaj, a čo svadba??? Hm??

evcca

ahoj, romanka ja mam tento tyzden skolu a este aj zajtra, pomaly budem mat dekubity na zadku z tolkeho sedenia, inak sprtam a snazim sa robit na diplomke. dnes som mala skusku, mam za 1. snad mi to vydrzi az po promocie. a ozaj, rozpravala som sa skolegynou, robi alternativnu medicinu, nespavaj na bruchu, blokujes si krcnu chrbticu a na telo to posobi ako stres.
som rada, ze si opat zacala bojovat, pady su prirodzene a bez nich by to bola "nuda".
zuju, drz sa.