Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

evcca

cau zuju, to bude asi tymi sviatkami, ja som tiez mala chut vyzrat cely dom a mozno aj susedov. vsade bola kopa jedla a kazdy len ponukal a ponukal. som rada, ze od zajtra opat budu normalne dni.

martarantula

Ahojte,
chcela by som Vás upozorniť na nový príspevok v rubrike články, ktorý sa týka výskumu porúch príjmu potravy a súčasne Vás žiadam o účasť na ňom. Dozvime sa viac o PPP. Držím palce v boji proti tejto zákernej poruche.

Sunnrisse

a snaz sa aj nadalej,nedaj sa odradit terajsim neuspechom....ten neznamena vela pokial to nedovolis,je to prirodzene,ze niekedy sa dari viac,inokedy menej,ale to ze sa SNAZIS,to fakt znamena mnoho.

Sunnrisse

Simcatka,mas to teraz tazke,to je fakt a viem si predstavit aku bolest citis co svojom srdiecku,ale uvedom si,ze za rozvod svojich rodicov urcite ty nemozes,ani velmi nemozes ovplyvnit co sa medzi nimi deje,ved su to predsa dvaja dospeli ludia.To,ze ma krstna rakovinu takisto neovplyvnis,nemozes za to.a s priatelom sice neviem o co islo,ked ste sa pohadali,ale verim,ze sa to da vsetko doporiadku:)Skus nejakym inym sposobom uvolnit momentalne nahromadene negativne emocie-rob hocico,aj ked mozno nemas chut,len nemysli na tie veci...netrestaj sa za veci,za ktore nemozes.urcite jedz,aj ked aspon trosku a pomaly,ale skus,nejedenie nikam nevedie,bude ti len horsie a horsie...mozno ti teraz v hlavke prebleskne,ze ved si to zasluzis,aby ti tak bolo,ale nezasluzis....drz sa:)

Simcatka09

pre katja10....dakujem za odpoved
pre vsetkych....odvtedy co som tu bola naposledy som pribrala niekolko kil....snazila som sa jest normalne a aj to slo.
Teraz nejem nic niekolko dni, rodicia sa rozvadzaju, moja krstna ma rakovinu, pohadala som sa priatelom,.....dufam ze vam to ide lepsie.

Sunnrisse

ahojte:)drzte sa a snazte aj nadalej a ak mate horsie obdobie,myslite na to,ze po horsom zasadne nasleduje lepsie,tak sa nan teste,predstavte si ako vam bude fayn:)ja bojujem dalej,stale vysadene lieky,vela povinnosti,ale postupne verim,ze sa odbremenia...nechcem sa uz utapat v depresiach a to je dolezite.good luck :)

kaska

ahojte! ja som donedavna patrila este k vam. dnes konecne mozem povedat, ze to uz asi mam zasebou, ale aj tak sa bojim, ze do toho este spadnem. niekto mi pomohol a preto ja chcem vam. tu je moj meil harmatova@inmail.sk, rada pomozem ale zarucit to nedokazem. konecne sa usmievam. skuste to aj vy

zuzicka1989

sunshine:
No to mas pravdu..ved aj ja sa to pomaly ucim..niekedy to ide,inokedy nie..sama nie som este tiez z toho tak vonku..a co ma stve,ze vobec nemam menzes..a asi uz ani to nedostanem:(...
nedari sa mi tak uplne pravidelne jest..mozno to je aj tym sposobene..a aj napriek tomu,ze jem 3dni 3x denne,4dni 2xdenne bez obeda,bud jogurty,alebo musli..aj napriek tomu som tucna..ale snazim sa na to nemysliet..ale asi to uz vo mne navzdy ostane,ze sa budem sledovat...a pozorovat svoje telo..
ale snazim sa uz vsetko ostatne brat inac..ako si aj ty pisala aj vyjadrovat svoje pocity...aj tak si neviem povedat co si myslim...este stale nie..ale niektore veci aj hej,ale len niektorym ludom..zvlastne..ale uvedomujem si okolko rokov som kvoli ppp prisla..o kolko peknych rokov..a tak som to premrhala..stve ma to..velmi..