Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

zuju

vies ja som chcela ambulantne len poradit, tak jak som bola rok po Pezinku u Maga, poslal som mu jedalnicek, a povedala co ma trapi,

evcca

zuju, pochybujem, ze na slovensku je nejake zariadenie, kde by ti skutocne s tymto problemom pomohli. ambulantne, ma napada MUDr. Dimova v BA, a MUDr.Havlickova v BA. rada by som ti poradila aj nasu nemocnicu, kde robim, ale to by si tam musela mooooooooooooooooooc zatat zuby.

zuju

Kocky z Blavy alebo Pezinka, neviete mi poradit niekoho v specializovanych nemocniciach za kym by som sa mohla ist ohladom liecby poradit ambulatne? Cez prazdniny. Potrebujem radu, odbornu pomoc

addisonn

Ja som si pozrela ,,hunger point,, a úplne ma to dojalo.Ako sa Frannie snažila pomôcť svojej sestre Shelly,až do poslednej chvíle,to bolo nádherné.Ale tá ich matka,veď ona mi pripadala,ako úplne bezcitná a ľahostajná vo všeobecnosti ale aj voči tomu všetkému,čo sa dialo.Ani sa nečudujem že ich dohnala k ED.

kyblik_

Ahojte :)
ja len chcem dat do pozornosti 2 filmy o PPP, ktore su fakt brutalne...jeden je THIN a druhy je HUNGER POINT (obidva najdete na youtube, ale po anglicky len) su fakt velmi silne, neraz ma pri nich opustili slzy a prisiel taky strach, ze co moze byt ak si PPP budeme chciet nechat...tak len tolko :)
krasnu nedelu prajem :)

amparanoia85

Ahojte spolubojovnicky. Dlho som sa tu neukazala.Vsetok moj cas pohlti skola,veci ohladom projektu a trocha srdca bôl:)).No i take sa stava.Nemam prave najruzovejsie obdobie.Snazim sa ho prekonavat,bojovat so vsetkymi problemami akymkolvek spôsobom,len nie jedlom.Pripustam moje jedenie nevyzera najukazkovitejsie,pomalinky spejem aj k tomu.Je to tazka cesta.Podporujme sa navzajom,zhodme aspon pred spolubojovnickami masky.Nestaci,že ich musíme nosiť den čo deň?Podarilo sa mi získat peniazky na ten projekt ku vzniku svojpomocnej skupiny v Nitre.Mohli ste si vsimnut,ze uz je tu vivesena.Nastala ale ZMENA,zaciatok je o 16:00,den miesto ostava.Ma to velmi potesilo.Snazim sa skupinu dostavať aj do povedomia ostatnym,ktori by mali záujem.Za pomoci kamarata sme vytvorili aj take mensie diskusne forum, hlavne pre clenov, ale i neclenov skupiny.Odkazujem Vas tymto na tu uvedeny link,ak by ste mali zaujem. V pripade problemov sa obrate na vlastnika skupiny popripade mna.
LINK NA DISKUSNE FORUM pre členov i nečlenov nitrianskej skupiny:
groups.google.com
Tymto sa obraciam na Vas, ktore by ste mali zaujem o ucast na skupine.Posnažte sa prekonavať sa.Ak to nepôjde na prvý krát,skúste aspon vystúpiť z dverí,kusok popodisť,ak Vas predsa len premôze strach,vratte sa.Nabuduce pokročte dalej.Alebo sa pridte pozriet len so zvedavosti,za pokus nic nedate.Kazdy kto by chcel ma otvorene dvere a bude prijaty srdečne.Ved kto by nam mal pomahat,ked nie aspon my same.Bojujme,nehladajme vecne pomocnika,popride aspon skupinu,ktora nas podrzi.Ale jedno je zaručené,je to čisto len náš boj.Skusajme,nevzdavajme to.