Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

dontLikeThis

ja som v poslednom case jedla viac ako predtym a NIKTO nechape, preco som nepribrala viac. som z toho uplne nestastna:( verim , ze ta nemocnica nie je nic zle ale ja tam nechcem ist uz z toho dovodu ze to chcem dokazat sama. vela ludi hovori ze som silna a ze to dokazem tak to chcem dokazat bez nemocnice. uz som bola v nemocnici(nie z ineho dovodu ako ppp) a nechutilo mi tam jedlo. som na to hakliva ja to nezjem ked mi to nechuti. preto tam aj nechcem ist. pokusim sa bojovat dalej a co najlepsie no mam 156 a 35,7. viem je to malo, ale ja som mala vzdy problem pribrat aj ked som bola mensia a tak si myslim ze staci iab pockat kedy sa to nakopne a ze potom to pojde. nie som totiz ten typ clokeva, ktory zacne jest za 4 osoby a priberie.

Chilli

Ak sa budes snazit aj dalej, tak to pojde a bude to vidiet aj na vahe. Hlavne pamataj, ze vsetko je v hlave! Vsetko. A po najhorsom, ani ta nemocnica nie je az taka zla. Ja som bola a dalo sa to prezit. Nemusis sa nicoho bat. Ona len nechce, aby si skoncila zle. Mozem sa ta spytat na vysku a vahu?

dontLikeThis

Chili- ja sa snazim, len ona si to nemysli. povedali mi to, ze sa nesnazim, lebo to nie je vidno na vahe. pre mna to velmi vela znamena, ze sa mam lepsie a citim sa lepsie ako predtym. velmi sa chcem uzdraviet. len ona chce aby to slo hop sup. do nemocnice ist nechcem, lebo si myslim ze to nie je este potrebne aby som tam sla. bojim sa toho ze sa mi nepodari tie kila nabrat a nakoniec tam cez sud pojdem:(

Chilli

DontLikeThis, aj maly pokrok je pokrok. Urcite doktorka chce, aby to islo rychlejsie, lebo je tam nejake to riziko. Len sa pekne snaz a drzim ti palceky, nech sa ti zivot ubera tym spravnym smerom:)

dontLikeThis

dnes som bola u svojej psysiatricky po 2. krat od prveho sedenia som sa naucila viac jest a mam zo seba lepsi pocit ako predtym. dnes mi opat zopakovala vetu "zomries" ja som jej odpovedala ze nie a ona ze ano zomriem. mam silnu volu a nechcem povedat ze zomriem ked to nechcem pripustit. chcem byt silna ale mam pocit ze ked mi niekto povie ze zomriem mi to moc na sile nepomoze. snazim sa jest viac no nepribrala som maximalne pol kila za 2 tyzdne. dnes mi povedala, ze ak do buduceho sedenia nepriberiem 3 kila budem hospitalizovana. nemyslim si ze som na tom az tak zle, ze by som musela ist do nemocnice. ja sama sa citim ovela lepsie a to je uz pre mna velky pokrok.

zuju

bola som vpiatok u psychiatra i psychologa, jem normalne 6-7 krat denne, nemozem ze na tvari a rukach som chuda. Moja vaha je 65 kil, zial mam len jedno kilo navyse ako som mala ked som nastupila do Pezinka. Psycholog mi povedal, ze pokial nebudem mat 67 kg ze sa so mnou nebavi, ze na mna ide len tak zhusta