Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

kaine zoe

ahojte kocky. prosim poradte mi. urcite ma poznate, PPP trpim 9 rokov. presla som stadiami anorexie az do bulimie. poseldne roky som bude nejedla nic a rapidne chudla alebo som sa prezierala a priberala. tento cyklus som vzdy skoncila 3 nasobnou davkou prehanadiel a dalsim tyzdnom 100 kcal denne... veci sa zmenili, som v zahranici a pribrala som uz 4 kg (za 3 mesiace). som zhrozena, vobec sa nehybem a jedlo mi vsak chuti. mam 180 cm a momentalne 63 kg. najmenej som mala 56, najviac 70. strasne sa bojim ze to priberanie neskonci. ze ked som zacala, tak to nebude mat konca, prosim poradte mi. zasa mam chut sa vrhnut do starycj kolaji. aj teraz obcas vraciam ale na rozdiel od minulosti, pokracujem jest dalej. kedy prestanem priberat ??? nechcem byt tucna, ani "normalna" ako mi vraveli ked som mala 68... bojim sa, je to divny pocit zaspavat najedena, desi ma to. pocit hladu ma vedel upokojit ale teraz som vydesena. a este nieco - chcem sa vyliecit z PPP, preto sa este snazim jest a zit... dakujem

Alternativa

Ahoj Zuju, aj tu leje a vyzera to na sychravu jesen :o(. Ale aj dazd treba, nase sidlisko je zufalo spinave po zime. Hoci som psickarka /chodim von s vrecuskom/, tak sa nedivim, ze ludia nadavaju na psikov, mooore spiny je na chodnikoch po psikoch po roztopeni snehu.
Ste sikulky, dievcata, mne vyborni studenti vzdy imponovali :o). Ale netreba to prehanat, hlavne s nervakmi pred skuskou. Nervicky si setrite na ine, podstatne dolezitejsie situacie, ktore treba zvladnut :o)

zuju

ja sa mam obstojne, bojujem, inac zacala som znova cvicit, a zobrala ma do opatery edna fitneska, ked som k nej prisla, povedala som povedz mi zdravo, zdravym pohladom co by si na mne zmenila- ona chcrbat, ruky, mas ich slabe a do stravy sa obmedzovat nemusis len zarad bielkoviny na budovanie svaly, takze v mojom dnesnom nakupe bola aj soja, syry, tvaroh, mlieko... Aspon som rada ze to povedal znalec do zdraveho stylu nie ja

zuju

Alti, u nas na vychode bez snezienok ale s blatom a dazdom
Evi- a ze ja som sprt, moj lekar na to hovori len ppp ckarky su najlepsie studentky, aspon v niecom sme dobre hihihi

Sunnrisse

ahojte,no ja mam dnes otrasnyyyyyy den,ako vacsinou v poslednej dobe.Dufam,ze aspon vy nie :)tu jar citim chvilami aj ja prichadzat...zboznujem tu vonu :)

evcca

ahoj alternativa, ja mam dnes studijne volno, zajtra mam skusku, takze som spala a spala. a ty, co tak skoro hore?
aj ja uz citim jar vonku, ten ranny nadych, ked otvorim dvere a idem prec z domu je taky iny, konecne.