Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

alti

Romi a vies, kto sa vie o nas najlepsie postarat? Predsa my same :o). A mozes si dnes vecer povedat, ze zajtra bude volnejsie, lebo dufam, ze nieco z tej vary Vam zostane aj na zajtra :o). Pekny vikend, dievcata

romana

Je to asi len moja domýšľavosť. Nik mi to predsa nepovedal, ani nenapísal.
Dnes mi je nejak divne smutno. Prišiel muž a snažil sa ma rozveseliť, ale nepodarilo. Smial sa, že keby som sa videla, sedím ako kôpka nešťastia, ale že ak mi niekto ublížil, že ho zabije... Neviem čo mi dnes je.
Zas mám pocit, že celá domácnosť je len na mne. O tretej som prišla uťahaná z roboty a sadla som si o piatej. Prišla som s dvoma taškami nákupov a varila som, umala riad...
Nemám zlého muža, ale potrebovala by som mať tiež pocit, že sa niekto stará o mňa. Nie len stále ja o niekoho....
Ešte že ste ti vy...
Evka, a si spokojná s tými korunkami?

evcca

romanka, ty si mudra a nemusis sa za to hanbit, je to tvoje plus. a ked si niekto fakt mysli nieco ine, je to jeho vec, nepresviedcaj ho, minas svoju drahocennu energiu, ktoru mozes pouzit na seba, ale ludi blizkych. nie vsetci tu chcu obcas pocut pravdu a to je ta mudrost. baby, ste skvele. ja vas mam rada. dnes sme mali masaze- prakticke cvika a bol to rozdiel vyzliect sa teraz a vnimat to sucasnymi ocami, kedy ppp uz aspon obcas kontrolujem ja, ako na predchadzajucej skole, kde som trpela ako hovado. mam radost.

alti

A je to zle, ked si tu niekto pomysli, ze si mudra? A ak si slovo mudra chce dat niekto do " " /aj to by bolo mozne/, tak nech to spravi. Mne sa naozaj paci, ako sa stavias k svojmu zdraviu, ku vztahom s Tvojimi najblizsimi. A urcite svojimi nazormi v teme viacerym otvaras oci - hoci niektorym pomaly. Ale neries inych ludi, nevytvaraj si problemy tam, kde nie su. A ak nahodou u niekoho v tejto teme taka myslienka o Tvojej premudrelosti vznikla, je to problem tej konkretnej hlaviny. Zrejme Ta nechape, musi dozriet.

romana

Alternatíva
Presne si vystihla moju momentálnu náladu. Som smutná, unavená.
Stále sa to snažím učiť, ale mám tendenciu hľadať za všetkým aj nejaké to zlo. Nechcem vyzerať ako príliž múdra....ale mám dojem, že si to niekto myslí z tohto fóra. Zas tá citlivosť na seba...

Alternativa

Ahoj Romanka,
je to jednoduche : ked napises, nik tu nie je alebo musel odist z celkom beznych dovodov :o). Je tiez mozne, ze Tvoje slova niekoho "dotlacili" v pozitivnom zmysle k zamysleniu a vtedy je najlepsie, ked je clovek sam...Skus vnimat momenty v zivote tak, ako plynu a ak v nich nieco hladas, tak len pozitivum...moze byt ? Tak sa usmej :o)

takemale

evcca ahojcek,ja vraciam od 13-tich a mam 22...niekedy je to lepsie inokedy otras....ja som mala kraasne biele nekazove rovne zuby a teraz....chce sa mi plakat z toho....:(a kolko ta vysli nove zubky a kolko si si ich dala spravit??