Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

romana

Ahojky dievčatá.
Včera som to zvládla. Som na seba pyšná. Dúfam, že aj dnes tak bude, hoci čaká ma veľa roboty. Musí mi trochu pomôcť aj dcérka. Chcela som ísť aj niekam na bicykloch poobede sa previezť, muž pracuje, dúfam, že nebude pršať. Mám službu v suteréne, musím to umyť a chcem žehliť... No nebudem sa znásilňovať, uvidím, radšej menej a v pohode, nech to neriešim zas jedlom.
Všetkým vám držím pačeky dnes.
Včera som si kúpila krátke šatičky... Hm... celkom som sa potešila.

romana

Vitaj zuzicka!!!!
Som rada že si späť, hoci je mi ľúto, že si sa nemala dobre. Myslela som si, že to máš dobre vybavené, myslím cez agentúru a že ťa to skôr obohatí ako takto zdeptá.
Neboj bude dobre. Len už na to nemysli, máš o skúsenosť viac a je to za tebou. Pusti sa do bojovania. Aj ja začínam odznova...

kyblik_

zuzicka jasne ze pametame:) to mi je luto ze si sa tam nemala dobre:( a preco si ostala zadlzena? stalo sa tam nieco necakane?
kolko mas rokov ak smiem vediet?

somtuzasa, ano snazim sa menej hladovat, cvicim, nevraciam- da sa povedat ze tak by to malo byt normalne nie? dakujem velmi za tie slova, kokso totalne fakt

zuzicka1989

ahojte dievcata..ako sa mi mate,pisala som vam v teme pobyt na psychiatrickej liecebni..teraz som prisla y anglicka no nie teray ale v utorok..a bolo to tam fakt strasne..no prisla som domov bez penezi..uplne na nule a zadlzene 20 000sk..to co tam bolo..som videla len vo filme a nikdy by som si nemyslela ye to zazijem na vlastnej kozi..no a to s ppp..vsetko sa vratilo,ale tentokrat nie anorexia,ale bulimia..ktora bola na kazdodennom poriadku..aa teraz aj doma to pokracuje,ked to zistia nasi,zase budu sklamany a tak isto ked to zisti p.vychovavavatelka..vsetko to je take domotane,ale ja len pomocou bulimie zvladam tieto vsetky veci..vsetko co sa stalo a co sa deje aj teraz..
a vz ako ste sa mi mali?este si na mna pametate?ako ste travili leto?

somtuzasa

kyblik - preklep - nie skor, ale skoc! Cize skoc k terapeuticke. A teraz uz aj ja skacem - prec od compu:)))) Dobruuuuu!

somtuzasa

este rycho posledne pismeko -

ja by som si v mojich vegetarianskych casoch radsej dala vrtat do kolena ako si dat do ust kusok rezna - a tu som!!! a moji rodicia tiez! Ver mi - kludne si ten suchar daj a k tomu salat - ak ti to chuti. Ak su rozumni, pochopia, ze je to vzdy lepsie, akoby si nejedla nic, alebo za plech fasirok a potom strcprstcezkrk.... Tak nezufaj, oni su ti, co sa musia vyrovnat s tym, ze mas inu zivotospravu. Ale prosim - k tej terapeuticke urcite skor, a mozno po nejakom case si das vynimocne aj ten reznik - a mozno ti bude aj chutit:))) aj ked iba so salatom (tak to robim ja)