Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

ForEver?

az teraz mi fachci komp.
z chemie a spravila sooooooom! :):):)
a davam do povedomia, ze 2. zacina skupinka, klasicky od pol siedmej, do pol deviatej. cakame:)

evcca

skatulkujeme?
to je blbost,nemyslis?
misha, takze ty uz neriesis jedlo? a co ta sms naposledy, co si mi poslala?
alebo sa ani k tomuto nevyjadris? lebo ide o kritiku teba a nie tu pritomnych bab.

misha

Asi tu nemám byť z toho dôvodu, že už nechcem rozoberať jedlo... je to k ničomu... je to stále ten istý kolobeh... Mali by ste sa zaoberať aj inými vecami v živote... Majte sa...

evcca

ahojky, romanka, aky bol nakyp?
cuketa je velmi dobra a ja ju mam rada.
ja som si dnes uzivala spanok a lenosenie, lubos je v praci, tak som sama.
vcera sme sa dohodli, ze ma niekedy vezme na skupinu ppp do ba. je mi v tomto velkou oporou, a hlavne je, ze zacinam zit aj mimo dosahu ppp.

zuzicka1989

ahojte dievcata..neviem ci si ma este pametate...dlho som tu nebola,lebo som bola cely ten cas v anglicku..a minuly tyzden som dosla domov,no som vam pisala ale potom nam cely pocitac spadol..a tak som teraz len v internetovej kaviarni...ja nic moc..v anglicku znova vypukla moja bulimia..vssetko zacalo odznova..aj doma to pokracuje..uz to nie je anorexia,ale aj tak je to ppp..akoby som bez toho nevedela zit..akoby som citila ze len s tym dokazem vsetko zdolat..ja uz samu seba nechapem..je to tak tazke vsetko..