Anorexia a bulimia - Boj Vyhras

Príspevok v téme: Anorexia a bulimia - Boj Vyhras
Alternativa

Som rada, ze si v tejto teme. Urobila si prvy krok vo svojom ozdravnom procese, tesim sa. Dnes skus :
Denne viackrat si aj nahlas opakuj :
1.Chcem byt zdrava. Vsetky tazkosti a prekazky zdolam.
2.Zrkadlo uz nepotrebujem, lebo viem, ze som krasna - a tak to je aj bude.
3.Moje doterajsie stravovacie navyky uz nie su pre mna dolezite /hoci pri nich este mozno aj dlhsie zostanes/. Usmev a radost z malickosti je to najkrajsie, co mam.
Mozno, ze sa divis, ale stalym opakovanim tvoje podvedomie to raz prijme a tymto smerom sa nasmeruje tvoj kazdodenny zivot.
Klikni si sem-tam tuto temu, tu nebudu slova o depkach, lebo tie ta prestanu zaujimat. Pekny dnik, ahoj

--------
Admin: Nakolko tato tema ma seriozne pomahat, tak som ju zamkol len pre registrovanych...
--------
Stručný článok na tému "Anorexia" www.zdravie.sk
Stručný článok na tému "Bulímia" www.zdravie.sk
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna "Anorexia/Bulímia" www.zdravie.sk

ForEver?

dakujem vsetkym! :)jasne, prazdniny. len ja a beletria. :)
zajtra vam prajem pekny den a super zazitok. ja asi zajtra nepridem, pretoze sa mi vrati frajer z daleka, tak budem s nim. v kazdom pripade, od semestra uz som tam kazdy tyzden.

kyblik_

zuzicka1989 pojdem s tebou ked pojdes niekam fuc...:) ono je to skutocne tazke mat PPP na krku (sice ak by to bolo len na krku tak by som bola rada, horsie je ze to je v kazdom zakuti nasich myslienok)...si pisala ze to opet zacalo, ze sa ti to vratilo, vies aj definovat pricinu toho navratu? a ako dlho si bola ok?

FOREVER, moooc blahozelam:) si fakt sikulka vedela som ze to spravis:) a teraz mas aspon chvilu pokoj? ci este vas planuju ti ťuťkovia otravovat? jooj ved su prazdniny!!!

dievcata zajtra je moj den s velkym DE :( viem ze tam nejdem tak odhodlana ako by som mohla ist no verim ze aj takyto pidi krok sa pocita:)
KRASNY DNIK PRAJEM VSETKYM:)

zuju

dnesne moje vazenie na konci mesiaca- 180 cm- 65,5 kil. Miery 96-74-95. Mala by som byt spokojna, ze? drzim to uz niekolko mesiacov, ked porovnavam vahu na konci mesiaca. Len to moje sladke, a to ako jem v strese, vsade nie za stolom v klude, musim upravit

evcca

romanka, ked to neskusis- tu novu pracu, tak samozno pripravis o stastie, je to risk,alevzdy aj z tej najhnusnejsej situacie sa da zobrat si nieco pozitivne.
moja unava? stale tak isto, ledva som zliezla z postele,spim aj cez den, bez spanku by som to nezvladala. vsetko ma boli a berie mi to chut do vsetkeho.
som z toho zufala, ale uz neviem ako to riesit.
zuzicka1989, vezmi papier,napis, co ta najviac trapi a k tomu vsetky mozne riesenia. vyber jeden problem a zacni s nim nieco robit. ale plati heslo POMALY a UVEDOMOVAT SI.
zacinas odznova, mas sancu, chce to len more trpezlivosti. urcite ti to pojde,drzim paste.

zuzicka1989

babenky..tak ako?vy ste naozaj na mna zabudli?potrebujem vasu radu...ja uz naozaj neviem ako dalej...vsetko je na hovno...najradsej by som odisla niekam kde ma nikto nepozna...prec velmi daleko a nikdy sa neukazala...

romana

Evka, ja už neviem čo sa so mnou deje v poslednej dobe je tých dobrých dní omnoho menej. Ppp začala nástupom do práce a terz po pn akoby som si zas uvedomovala ako to neznášam tam. Neviem, akosi sa to zas vo mne všetko búri. A to som si myslela, že tento problém mám už vyriešený. Dúfam, že tá nová robota mi víde. Verím, že by to bolo pre mňa to pravé orechové, ale zároveň mám strach, že sa sklamem. To už ani netuším, čo by sa so mnou zas robilo. Na druhý týždeň to chcem vyskúšať, vezmem si dovolenku, ale aj tak musím odrobiť 2 nočné. Neviem, prečo sa v poslednej dobe tomu všetkému tak poddávam. Akosi ťahšie hľadám niečo pozitívne.

evcca

romanka, to je len zly den. asi si riadne unavena a potrebujes nabrat sily.
skus par dni uzivat megadavky vitaminu C.
urcite to zvladnes, bojuj, mas na to.

romana

Dnes som bola ráno v depke z práce, potom smutná a uťahaná z obchodov, potom nervózna a teraz ešte väčšie nervy mám na všetkých a najmä na seba. Je mi z toho zle a zároveň ma nič už neteší. Zajtra idem na nočnú a cítim strach, úzkosť, je to ako by ste vedeli, že vás budú týrať a musíte to podstúpiť. Všetko vo mne sa prie a pradsa sa podvolím a musím ísť. Je mi už z toho na nič. Zas sa napchávam a kričím na všetkých dookola, hoci za to nemôžu. Najradšej by som sa niekde zavrela a vykričala, vyplakala, ale som taká nervózna a zlostná, že ani to nedokážem. Dnes nemám dobrý deň. Moje AD už dlhší čas nezaberajú, ľutujem, že som ešte váhala so zmenou liekov. Možno by mi bolo teraz lepšie, možno nie... Akosi prestávam bojovať, hoci všetko sa vo mne búri, zúrim, šaliem... Nechcem, ale musím...

evcca

forever, gratulujem.
o skupinke som sa bavila s lubosom a vraj ma tam vezme, len to musime zosuladit so sluzbami v praci.