Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

Maoam

je to tak, v takychto pripadoch sluzia kontakty v pozitovnom vyzname akurat napr. vymene adries na dobrych terapeutov alebo dobre kliniky a tam to konci

vsetko ostatne je o odbornej pomoci ludmi, ktori su na to kompetentni a dani chori jedinci sa musia obklopit psychicky stabilnymi, zdravymi ludmi, ktori im su schopni poskytnut oporu a objektivny, nezavisly pohlad na ich situaciu + ak ich este maju aj radi, o to lepsie

casto sa baby vyliecia prave v zdravom partnerskom vztahu....

Mrska, mas super rodinu, mas na to, si na ceste von z toho pekla, ok, teraz riesis pocetne nasledky svojho vycinania, ale ty to das, chce to cas a vydrz. Drz sa a keby daco, mas mail.
Pa.

cry2

Milá mrska,
ja som na tento klip narazila včera. Viac x prehrala... Človek sa skutočne zamyslí nad sebou a svojimi "problémami".
Tiež si myslím, že je lepšie, ak sa človek veľmi nevenuje PPP, ale učí sa žiť tak trochu "mimo PPP". T.j., nevyhladáva ľudí s rovnakou diagnózou- teraz myslím PPP. Nakoľko ľudia s PPP majú tendenciu sa neustále porovnávať... a ak sa niektorej práve darí, nemyslím si, že má ešte toľko sily, aby ťahala hore aj inú PPP. Nechaj si tú silu pre seba, určite ju budeš ešte potrebovať.
Vždy, pri každej hospitalizácii som si zobrala kontakt na dievčatá/ ženy s PPP, e-mail, mobil, pri tejto poslednej, reverzovej, som to neurobila. A vedela som prečo.
Na všetko človek príde časom.
Mrska, ak chceš lietať, musíš sa najprv odpútať od ľudí, čo ťa držia pri zemi!
Všetci ti veľmi fandíme!

Maoam

Mrska - a vsak jasne,ze ludom, ktori su normalni a maju ta radi a zaujimaju sa o teba uprimne, tak tym je jedno kolko vazis, ale opytaju sa ta na to, ako sa citis a ci si stastna :-), ci si zdrava, ci sa ti dari, co mas nove...Vitaj v normalnom svete.

mrska

Ahojte chcem vám napísať lebo tu už doma často nebudem,mám pocit že som na tom celkom OK,mám veľa zdravotných problémov ktoré teraz musím riešiť a to tu ťahať nebudem je to na inú tému,tu by ste sa mali podporovať...zistila som že ludí čo stretávam tak sa ma pýtajú ako sa mám nie kolko vážiš,tak ako dnes známa v obchode a že muž mi povedal ako je to fajn že som taká aká som bola aj deti a dostal ma aj tento klip tak si to pozrite a zamyslite sa....prajem vám veľa síl....nevzdávajte to ten život za to stojí...
diva.aktuality.sk

Maoam

Mrska a este mi prosimta vysvetli,coho sa akoze bojis pri brani Euthyroxu, ktory nutne potrebujes na zaklade lab. vysledkov? Absolutne nechapem, tu mi dochadza fantazia. Moze ti iba pomoct a nakopnut ta a zlepsit ti fyz. stav, kedze tvoja stitna zlaza nestaci, je to jasne???? Tak ho zapip a nespekuluj a pravidelne kazde rano, zlepsenie cakaj za dlhsiu dobu, zazraky do tyzdna nebudu. Pekny den.

Maoam

Mrska, nestvi ma a zacni ten Euthyrox brat. Taneckujes okolo toho ako 15-rocna, sorry za uprimnost. Sama vidis svoje stavy, tak s tym zacni dnes rano.

mrska

ahojte...
maoam ja viem že by som ich mala asi brať,ale on tam napísal že- možno priradiť Euthyrox-tak neviem že čo myslel,či áno alebo ani nie...možno aj tie stavy čo mám že mi býva slabo,točí sa mi hlava a bolí ma celé telo,som bez energie spôsobuje práve žľaza...tak ked doberiem tie antibiotiká tak asi začnem aj ked sa bojím...
nikol to je fajn že si pokročila teším sa s tebou...
cry áno dá sa to zvládnuť a musím povedať že mi veľmi pomohli ľudia ako maoam a domáci...a ty ako je niečo lepšie,alebo aspoň striedajú sa dni aj lepšie aj horšie?
ewca...no nechutí mi stále jesť...ešte ráno sa najem ale potom som už stále plná a nadutá....užívam tie dvoje antibiotiká a ešte k tomu nejaký liek,a vkladám do toho nádej že sa to trávenie rozbehnečasto mávam bolesti v žalúdku..ewca fajn že pojdeš k tej psychologičke a budeš mať nejaký nový náhľad na to...
tak sa majte pekne a držte sa mi..veľa síl všetkým...