Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

luchitaaa

Asi pred tyzdnom som dosla z tabora a az po tyzdni som zistila ze mam vsi......kupili sme taky sprej a zabalili na 12 hodin vsi sme sa nastastie zbavili ale hnid nie drzia tam a musi mi to mama vyberat ale to trva dlho ako by sa dali hnidy lepsie vyberat?

anonymm

ja neviem ci mam vsi...ale strasne ma svrbi hlava-uz sa to neda vydrzat!ked som si skrabala hlavu tak som si vsimla, ze mi na ruku nieco spadlo...bolo to male a sivo-hneda...take akokeby priesvitne.Bola to vsa??!prosim odpiste co mam robit!!

(anonym)

My sa tak isto tych potvoriek zbavit nevieme dcera ich mala na konci skol.roka ale z toho sme sa dostali. Ale teraz pride z vonku a vkuse sa skrabe... umyla som jej hlavu zo samponom a nastriekala.To velmi nepomohlo docitali sme sa ze pomaha psi sampon. Dnes sme h skusili a uviodime. A detske vsi dostala aj nas pes neviete nam poradit ci ten sampon zabije aj hnidy?

mima777

mam vo svojej halve hnidy...zatial soom vyskusala len sampon ale moc mi to nepomohla len ze sa daju o trochu lepsie vycesat.zajtra chcem skusit si nafarbit vlasy,myslite ze to pomoze...akak nie viem mi niekto poradit??

MiCro LienQa

no ja som ich mala 3 mesiace a mam polodlhe vlasy,nechcite vediet co to bolo za humus...a zbavila som sa ich kurou na vlasy NEEMOXAN zeleno-biele balenie a nasledne prefarbenie vlasov znacky Schwarckopf ale sampony to asi nezaberu mno skus...a potom dlho-hodinove vyberanie vsi a hnidov z vlasov...a vycesavanie...

lspirala

ahoj vsetci uz treti krat bojujem so vsami a dozvedela som sa ze na nasej skole sa predavaju za par korun a potom nejaka ,,dobra dusa,, ktora ma nema moc rada mi ich tam hodi...a vzdy mi nasli 4zive velke vsi....tak bacha na to hlavy od seba a bacha na to koho koho mate za chrbtom..

co uz

ahoj nellinka
ta mast to je obycajna bravcova mast ..no z prasata biela ved vies :-D som si namastila cele vlasy, a po 10-15 min som sa kukla do svetla do zrkadla a som videla jak tie vsi tak zvlastne vyliezaju..uz dochli pravdepodobne:-)) no nechala som to tak dve a pol hodiny na tej hlave..svrbelo to trochu ale dalo sa to prezit heh no a potom som to riadne umyla samponom a potom este precesala...a rano este boli vlasy trochu mastne :-D a tych hnid trosku trosku ostalo tak som to vycesala a vecer som to pre istotu este raz zrobila s tou mastou..a uz bolo potom vsetko ok....ale zda sa ze na par sa akosi zabudlo :-DD vcera som kukla do vlasov a trochu hnid tam bolo na jednej strane hehe cize treba ich po tej mastovej kure riadne vycesat:-) aby sa uz nebolo treba furt starat o to a aby sme sa ich zbavili hned..a vycesat treba rychlo kym to je zdochnute a tak :-)

nikavero

ahojte, ja som sa uz tej havede hadam aj zbavila...klop, klop...a nebolo to az take strasne ako som cakala po precitani vasich prispevkov...skor ma zostresovali..mne mamka kupila v lekarni ten francuzsky sampon parasidose..je fajn, len chybou je pouzivat ho podla navodu a verit, ze vsi su prec. ja som ho prvykrat pouzila podla navodu a potom som hustym hrebenom vycesala same mrtve vsi, ale bolo mi jasne, ze boj este neskoncil. tak som si samponom kazdy kazducky den umyvala vlasy a nechavala posobit aj pol hodiny, hodinu, snazila som sa aj odstranovat hnidy ale velmi to neslo, a tak som len poctivo cakala, kedy sa hnidy vyliahnu... po tyzdni som vycesavala take male malilinke, vsetky mrtve...a pre istotu umyvam dalsi tyzden, ale zatial som nic nespozorovala...tak drzte prsty

nellinka

CO Uz ako to je s tou mastou na tie vsi,,popis mi prosim ta presne ako si sa ich zbavila,,,dddiky moc.my sme ich mali na konci roka pomaly polka skoly...hroza,aj nas mlady dlhovlasy ucitel ich chudacik asi od nas chytil..ha-ha ale je to neprijemne,sa hanbim ist na disku.