Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

nikuskaliluska

Doma sme bojovali so všami minulý rok, keď ich dopratala zo školy mladšia sestra... hotová karanténa :) odporúčam vyskúšať liquido duo forte v kombinácii s tea tree oil, vši nemajú šancu ;)

mariapot46

Orthosan pre psy je fakt zázrak, bohvie čo tam je, že to tie vši tak zabíja. Mne tiež pomohol v najhoršom, keď som dostala vši mali sme ho doma :) Nakoniec ma z nich dostal ale liquido duo, ten ma ich načisto zbavil

Ess

ahojte. Teda, ja by som sa chcela podeliť o skúsenosti s týmito potvorami ktoré žijú vo vlasoch. Ja som vši dostala prvykrát cez leto tento rok. a stále stále mám s nimi problém. Možno to bude tým, lebo ja mám veľa znameniek po hlave. A stále si ich škriabem. No, ja na to používam šampón a sprej paranit. Ja si to nechám v sáčku na hlave asi 45 minút potom opláchnem ten sprej a dám šampon asi tak 1O minút nechám pôsobiť. A pomôže to :) Neskor všetky vši a zdochnuté hnídy vyčešem všíváčikom.

Ess

ahojte. Teda, ja by som sa chcela podeliť o skúsenosti s týmito potvorami ktoré žijú vo vlasoch. Ja som vši dostala prvykrát cez leto tento rok. a stále stále mám s nimi problém. Možno to bude tým, lebo ja mám veľa znameniek po hlave. A stále si ich škriabem. No, ja na to používam šampón a sprej paranit. Ja si to nechám v sáčku na hlave asi 45 minút potom opláchnem ten sprej a dám šampon asi tak 1O minút nechám pôsobiť. A pomôže to :) Neskor všetky vši a zdochnuté hnídy vyčešem všíváčikom.

verona518

Doma som nasla sampon pre psa Jonathan je to sampon na blchy,kliešte a vši.Tak sa vas chcem opytat ci ho mozem pouzit aj ja ked mam vši.Prosim odpiste co mozno najrýchlejsie.Ďakujem.

layla009

ja som tieto potvory objavila pred 2 dnami. uz ma dlhsie svrbela hlava ale ani vo sne by ma nenapadlo, ze by som mohla mat vsi kedze hygienu dodrzujem pravidelne. predsa sa stalo a tak sme kupili parasidose, ktory velmo nepomohol. chystam sa na orthosan pre psov, a potom repelent na tieto potvory dufam sa uz nebudu moc kotit :)

cassey

mám vo vlasoch také drobné biele bodky a neviem, či sú to vši....prosím, môžete mi poradiť ako by som zistila, či sú to vši???

cassey

mám vo vlasoch také drobné biele bodky a neviem, či sú to vši....prosím, môžete mi poradiť ako by som zistila, či sú to vši???