Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

anonymka11

aj ja mam vsi a chcela by som sa ich zbavit do 2 tyzdnov lebo potom idem do tabora nema niekto velmi ucinnu metodu?

klavir7

vsi sa mozete zbavit takto 2lyzicky olivoveho oleja,50 kvapiek oleja s čajovnika,potom si date na hlavu kupaciu ciapku a este uterak namoceny v teplej vode a date si ho na hlavu potom cakat 2hodiny a tek potom uz len zmyt. nakoniec musite vlasy vycesat hustym hrebenom

evvia

no ja uz som pocula ze je vhodne votriet do vlasov domacu bravcovu mast,,nastastie s tymi potvorkami skusenosti nemam ,ale potom to odmastovanie vlasov.....

petrix

Prestahovali sme s ado ineho mesta a moje dcery okamzite prvy rok v novej skole priniesli domov vsi.Predtym sme to nepoznali(iba ja z detstva).Prvy na rade bol Difusil H,potom Parasidose,ocot,lieh,sampon na psy a nic.Stale sme ich po case nasli.Tak sme sa dozvedeli o Neemoxane a musim povedat,ze ten konecne zabral,aj ked som to musel kombinovat s manualnym vycesavanim a vytahovanim hnid a nasledne pukanie na nechtoch.Teraz mozem povedat,ale po tichu,ze mame pokoj.Neprajem to nikomu.Ked som mal ja v detstve vsi,tak stacil psi sampon a bol pokoj.

nala

Hnid sa zbavite tak ze sampon proti vsiam si nechate na hlave, hlavu obalite nejakym sackom alebo niecim takym a uterakom. Nechate si to tak na hodinu. Vsi sa udusia a hnidy takisto. Pokial sa neudusia vsetky treba ich vyberat postupne hnidu za hnidou z vlasou. Inak sa neda...

hnidy x(

kupili sme PARASIDOSE ktory znicil mozno vsi ale na hnidy nic nepomaha....diffusil mi mama nastriekala rano na hlawu , sice ma uz prestala svrbiet stale tam mam neskutocne wela hniiid....newete ako sa ich naylepsie zbawim?

seweranka

ja sa zo vsami trapim uz 4 mesiace doniesla ich dcera zo skoly no je to strasne sampony su neucinne uz sme siahli aj po zvieracich samponoch a nic...vycesavam si vlasy dennodenne mam len take strasne drobucke ale mam uz sa hambim aj poskrabat v robote ...je to zufale nevieme sa toho zbavit skusali sme olejove zabaly ..myslim ze nakoniec nam pomoze asi len stary recept petrolej len ked si vzpomeniem ako to stipalo ked nam to ako detom robila mama mam s toho depku

babo_22

ja som si spravila octový zábal a vši už nemám..každý deň si umývam vlasy zo šampónom parasidose to je aj prosti hnidám ale neviem sa ich zbaviť mám ich strašne veľa neviem či sú už mŕtve alebo živé ako sa ich zbavím úplne?

lenocka321

MAM VSI UZ ASI 2 MESIACE A NEVIEM SA ICH ZBAVIT MAM DVOCH SYNOV A IM PRAVIDELNE OMYVAM VLASY CHVALABOHU ICH NEMAJU JA MAM DLHE VLASY čO MAM ROBIT OCOT SPRAY SAMPON NEZABERAJU PETROLEJ NESKUSAM URCITE POMOOOOOOOOOCCCCD

andy

My máme doma podobný problém.Už som vyskúšala nemoxan, pedicap oil, a hocičo iné a všetko časom stráca účinok.Všetko periem, prezliekama ja neviem čo ešte. Ale chcela som sa opýtat odkial sa berú. Nie ako sa prenášajú ale ako sa na tej hlave "zjavia". Díky