Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

sisinka

ja mam dlhe vlasy a vsi som dodtala od kamaratky dnes ich mam prvy krat ale nni to nic moc a ja sa chcem spitat ci sapon vsi ven je dobry poradte mi prosim

voshka

Pred par dnami som si nasla na hlave vsi. Bola som z toho zhrozena a cela nestastna. Bala som sa ze ma ostrihaju dohola. Avsak ked som o tom povedala mamke, zistila som, ze aj ona mala raz vsi. Dostala ich u kadernicky a na druhy den si dala urobit trvalu. A ta jej vsetky vsi "spalila". Vcera som si zafarbila vlasy a po 20 minutach oplachla.Potom som si vlasy oplachla octovym roztokom, nechala posobit a zacala vycesavat. Zvieratka a hnidy boli zafarbene dohneda a vsetky boli mrtve. Takze ich bolo potom vo vani dobre vidno. Dnes si ich budem farbit znova a po par dnoch zas.Vycesavanie je fakt dolezite a takiez caste menenie obliecok. A odporucam dat male vankusiky ,klobuky a ciapky, gumky..proste vsetko co bolo v styku s vlasmi, do karanteny. Vsi ziju par tyzdnov a na zivot potrebuju teplo a krv.Obycajne sampony a balzamy im nevadia. Su z nich potom len ciste potvorky, nic viac.......Tak na zaver, vyskusajte silnu FARBU NA VLASY, pripadne TRVALU, OCTOVY ROZTOK a VYCESAVANIE nad vanou "vsivakom"- HUSTYM HREBENOM. A HLAVNE MENTE OBLIECKY. Som zvedava ci mi to zaberie, ale pevne verim ze ano. Drzim prsteky vsetkym obetiam nasich krvilacnych nepriatelov :)

saška

skús si kúpiť šampón-penu na psov s názvom KO.Penu nastriekaj na vlasy, nechaj pôsobiť a zmy.Budeš mať hebké vlasy bez vší

dajqa

minuleho roka sa objavili v skole fsi no a ja som ich dostala bolo to pre mna hrozne a o rok na to som dostala zase no a to je teraz pouzivam vsetko mozne ale newem ako sa mam toho zbavit plosim pomozte mi....je to hnusny pocit a ej to welmi hnusne a neprajem nikomu aby mal vsi...taQ kto wie ako sa im cim skor zbavit taQ plosim mi napiste DAKUJEM

matuliiiiinka

NO tak ja vam poviem ze vsi mam uz asi pol roka a neviem sa toho zbavit skusala som skoro vsetky sampony balzami spreje orechove listy teraz skusam DFUSIL H dufam ze pomoze lebo uz som s toho znicena a ostrihat sa nechcem este skusim bravcovu mast alebo olej olivovy uvidim ale je dobre ekd si vycesavate vlasi s tim hrebenom to dostanete k niakym samponom je husty a tie vsi sa dostanu medźi zubky uricte to skuste ...a drzim palce vsetkym bojovnikom proti nasmu spolocnemu nepriatelovi!!:D

cherry

prosim vas pomozte mi mam v hlave male potvorky ale neni su to vsi ani blchy,je to take okolo 1mm a je to take hnedozlte ani sa to poriadne neda rozoznat ..velmi ma z toho svrbi hlava.aky pripravok alebo co mam skusit aby som sa toho zbavila??prosim vas dajte mi co najskor vediet

klavir7

pocujte olej cajovnika ja strasne dobry ja som tu pisala jeden postup urobila som si zaval a viete co sestra mi kontrovala a nasla mi vsetko mrtve ten olej vsetko podusil a hnidy po tom oleji sa vytahuju lahku z vlasov je to strasne super

SKUSTE TO

dommka:)

Cawko ja som ich tiez dostala ani neviem kedy ale ako prve som vyskusala sampon PARASIDOSE myslela som si ze to znici aj hnidy no ale mylila som sa potom co nic na ne nezaberalo som sa tu docitala o oleji PEDUCIL od firmi HERMAL pri ktorom bol aj hreben na hnidy po dvoch pouzitiach su hnidy uplne prec.

klavir7

NO VIETE CO MOZETE SA VSI ZBAVIT TAKTO : 1. 2 LYZICKY TEPLEHO OLIVOVEHO OLEJA
2.50 KVAPIEK OLEJA Z CAJOVNIKA
3.ZMIESATE TO
4. DATE SI TO NA HLAVU A MUSITE TO NENIES AZ NA POKOZKU
5.DAT SI NA HLAVU KUPACIU CIAPKU
6. UTERAK NAMOCENY V HORUCEJ VODE A DAT SI HO NA HLAVU
7 .POTOM CAKAT 2 HODINY
8. A NAKONIEC VYCESTE HUSTYM HREBENOM