Vši v dlhých vlasoch

Súvisiaci obsah

johnny

Ja mám tiež vši, ale moj problém je ten že ich nemožem vyčesať, pretože mám dredy, je nejaký spôsob ktorý zaberá aj bez vyčesania ?

jaja

Mojej dcere som zistila tiez ze ma vsi a dostala to od nej aj mladsia dcera aj ja .Kupili sme v lekarni olejcek PEDICUL HERMAL to sa natrie na vlasy necha sa posobit takych 15 min a potom sa to vycese pomocou hrebena ktory je pribaleny s olejom.vyzera to tak ze vsi podochli ale pre istotu si vlasy este raz namastime.Jana

prec zo vsami

ja mam vsi asi tyzden a za tzen cas som uz vyskusala vsetko mam vela zivych a vajicok as i tak menej ppoomozte mi prosiiiiiiim

panča

no tak nas tiez v piatok navstivili....v dlhych, hustych , vlnkatych vlasoch...skoro som skolabovala.Parasidose, vycesavanie a samozrejme OPRATIE KOMPLETNE Celej postelnej supravy-paplony, vankuse, plachty, uteraky, pyzama, zupany....vyzera to, ze su fuc

saška

No zbohom. Ja moja setra a mamka máme malé aj veľké zvieratká - vši. 2 týždne sme používali NEEMOXAN, nepomohlo to. Zdá sa , že sú proti tomu odolné a dobre sa im darí. Teraz sme použili PARASIDOSE, no uvidíme. Bude to veľký problém, keďže všetky máme dlhé vlasy a vši nám migrujú z hlavy na hlavu. No keď to dostane naše chlpaté morča, bude to katastrofa! Mamka bola veľmi zúfalá, tak si našla túto stránku a tak sme sa zasmiali, až nám tiekli slzy. Držím všetkým palce v boji s votrelcami!!

katrinka123456

Ahojte ...prosiim vas poradte mi ako sa mam zbavit vsi mam 4 dcery a vsetky maju vsi us s nimy bojujem hadam mesiac a pol a nic kupovala som sampony spreje olejceky proti vsiam a nic prosiim vas poradte ...a strihat ich nechcem ...

silvuška

moja dcérka mala vši pred pár rokmi,a zdravotná sestra mi poradila ,že si mám kúpiť šampón PRE PSA NA PARAZITY,musím uznať zabral skvelo a výborne voňal vrelo odporúčam a nebojte sa ho skvelý.

danuss

mam vsi uz asi tyzdne nop zistila som to vcera..dala som si sapmon PARASIDOSE vcera vecer a prestala ma svrbiet hlava..pri vycesavani vypadlo kopuu vsi..ken ci to znicilo aj hnidy to este neviem..no a dnes rano som si nastriekala ten sperjDIFFUSIL H a len sa modlim aby top zabralo pretoze zajtra mam ist na zajazd!...no neviem co mam este vyskusat pre itotu asi ten ocot..ianc tieto prispevky mi anhnlai dost strach ked tup isete kolko ste mali tie vsi a ked vam nic enzabera..tak drzim vsetkmy prsty a nozaj plati:ZDRAVY CLOVEK MA MILION ZELANI, VSIVATY LEN JEDNO..drzim prsty drzte i vy mne..

janka

dnes som mojej dvojročnej dcerke našla vši,strašne čosi,rozmyšlala som kde sme ich mohli dostat kedže sme boli len doma potom som na to prišla, asi pred 4-dnami som jej kupovala klobučik a vyskušali sme si asi tri a tam sa jej to muselo preniest.Nabuduce si dam na to pozor, aj ked vtedy by ma to vobec nenapadlo...no povecte aka smola.