Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

Lulu2011

cry - mne sa paci na niektorych uzkych jeansoch ze velkost xxl a realne sedia na max. 38 :D mat vacsiu rit ako 38 naozaj sa uz v obchode neobleciem

Maoam

Cry, no tu skusenost som urobila tiez :D. Vosla som do znackoveho obchodu a mala som pocit, ze som tucna :D, lebo som nemohla najst rifle c. 28 :DDD a tricka tiez len XXS :DD,bluzky na Victoriu Beckham :D.

xdanielax

lost - to je teda light strava na teply letny vecer :DDD haha :)) V pohode, ja som pred chvilou nalozila MASO do marinady na zajtra :DD tiez bude light obed.

Mimochodom, tie "super" stavy v stankoch, aka Fresh, by som si nekupila ani za svet. To ovocie "vcerajsie/predvcerajsie/ tam rano vykladaju, otravenemu predavacovi, co tam robi za par e je urcite jedno, ci ho dobre umyje alebo ci tam da nieco nahnite. Radsej si kupim mineralku.

Lulu2011

lost - aj v Optime v tých ovocnych stankoch je zrejme draha a u nas pre Auparkom je stanok tusim tiez na to musim pozriet, ale bude zrejme cena znacne odlisna od sidliskovej

Najčítanejšie články