Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

xdanielax

tak ja sunku tiez velmi nejem, ale ak, tak si kupim tu v lidli. je tam 98% masa, viac som zatial nikde neobjavila.

inak prsaLO v petrzalke...uz aj prestalo. takze nic :-//

Lulu2011

lost - ja som mala uz bezlp. aj od inej firmy z Tesca a presne tie velkosti ako pre drevorubaca obrie chleby to akoze pre koho? polovica krajca mi bola vela a to muz ked uvidel ten kus obrieho chleba mi vravi hm ty s dietou mas 3 y vacsi krajec chleba ako ja :D

lost

Maoam

ahaa, no tak potom celiakiu zatial nie :) mna len upozornovali, ze ak to nedodrzim, tak to do nej moze prepuknut..

ale ja musim zjest tu bagetu najskor :D tak zatial caute :)

Lulu2011

no tak to sme sa tu pekne zisli bezglutenaci :)
lost ja mam vsetky priznaky celiakie, teda takmer vsetky, najma od malicka pomenej zeleza a teraz problemy s travenim sialene, ked som drzala 3 týždne tuto dietu znacne sa mi polepsilo, ked som zjedla klasicke piskoty, mala som bolesti, nafukovanie som myslela, ze ma roztrhne ako zabu, lepok mi neprospieva

lost

Lulu2011

no schar chlieb som este neskusal :) i ked myslim ze on ma velmi vela tych chlebov, no chutovo nie su uplne najidealnejsie :)
jedine co sa mi paci je ten schar chlieb, ktory netreba piect a je nakrajany - ked sa ponahlam a nemam cas tak to zjem v rychlosti :)
inac najlepsie zo vsetkeho je doma si upiect chlieb o velkosti aku clovek zje v dany den, max dva :)
len je to pracne, preto hladam pekaren :D

xdanielax, aku znacku ma ta sunka? v lidli som raz kupoval taku 95% sunku, tiez takto balenu ale neviem ako sa volala .. (myslim ze som skusal len dulano, lebo tam neni muka, teda podla popisu :D )

Maoam

Lost, keby si mal celiakiu (to sa zistuje biopsiou tkaniva z tenkeho creva), nielen na zaklade protilatok v krvi, tak by si mal po kazdom kusku bielej muky take sracky a nevolnosti, ze by si to nerozchodil len tak. Mozes mat problemy s lepkom, to urcite aj mas, ale priamo az celiakiu asi nie.

Lulu2011

hej Lidl je fajn, len my ho mame od ruky, mohli by nam tu postavit, lebo v Tescu nula bodov, my vlastne ani sunku nejeme nejak, skor ryby

Maoam

Lulu, ja tiez neznasam lepok :-), pri bezglutenovej strave sa citim ovela lepsie.
Lost: ty vsetko jedavas vlastne z AT, co pozorujem, prestahuj sa tam :-) a neverim, ze nevies NJ, lebo vsetko, co si tam kupujes, mas nastudovane ;-)).