Teplo v byte

Príspevok v téme: Teplo v byte
araz

ako tieto dni zvládate?ja som sa dnes už rozplakala,normálne mám s toho tepla depresie,som s toho na nervy neviem to vydržať, tečie zo mna ako z vola,vsade teplo žiaden prievan, ked mam pozatvarane dusno, ked otvorím vleti do bytu rohoručený vzduch a o spaní a ked upravtujem ani nehovorím....sprcha nezaberá,ventilator točí ten teplý vduch po miestnosti,na klimu nemam prachy,som zufala modlím sa nech už je zima....

lost

xdanielax, kdeeee ? :D

Lulu2011,
u alergologicky, potom mi to potrvrdila aj alternativna lekarka, co ma na to nejaky pristroj :) (jedine ze by mala hacknutu databazu mojej alergologicky :D i ked ak by som bol zdravy, asi by som tam nesiel, cize neviem ako ti zistila)

no raz som si skusil dat normalne celu bielu cokoladu od milka (pred skuskami :D ) a nic sa mi nestalo :D ziadne zmeny v nicom ani x-dni po incidente..

to iste ked nemam na vyber a objednam si napr rezen v trojobale a je tam lepok v muke..

ale tak zatial som to neskusal do extremov, ci sa objavi nejaky prejav :D

a zistili mi to uz az pred asi 5-6 rokmi a to len tak, asi pri nahodnej kontrole, ci nejako tak.. cize som musel prestat jest tieto veci "zo dna na den" resp.. asi som to mal dlhsie a ani som o tom nevedel :)

divne..

Lulu2011

lost - no povedz, taka klasicka kuchynska linka by to ani nezvladla, my mame odstavovat a mikrovlnku a ostatne by sa uz nepomestilo a to este potrebujem parny hrniec a gril a aj tu pekaren, lebo Schar chlieb akoze dovi dopo cenovo, chcem si piect bezlepkove zemle

Lulu2011

lost - to ti zistili u lekara, ci si myslis? mne dr. povedala, ze ked mam problem s kadejakou stolicou a unavu a malo zeleza tak zrejme celiakiu mam, ale na hadice nejdem a po bezlep. strave sa citim ovela lepsie

Lulu2011

lost - ze šunkomat :D este drenomat, pekarnicku na chlieb, jogurtovac...a je to :D

inak od schar mam rada tie ich muffiny marhulove a tie jemne krekry, tie si niekedy kupujem namiesto chleba

no esteze ta paprika ma peciatku bio :)

lost

Lulu2011

paprika BIO 100% bez ostrekov priamo od babky :)
preto tam nemam nic ine co sa tyka zeleniny, lebo uz len toto zostalo :)

a hej, to zlozenie ktovie ake je :) ale tak dufam ze nic zle tam neni :D

to uz aby som si kupil domaci šunkomat...