Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

lompaska

nie vsetko sa musi brat viackrat za den. ono kazdemu vyhovuje nieco ine, niekto je ozaj zvyknuty na viacero davok :D toto je zas jedna z veci, ktore mne dost prekazaju. ak je toho viac, tak automaticky nieco z toho zabudnem.

majovka34

Kajana a este by ma zaujimalo, ci si to brala ako viackrat za den alebo ako sa to uziva? Lebo ja mam s tymto problem celkom, neberiem ani to, co by som realne brat mala, lebo na to zabudam :D Asi si listocky zacnem pisat alebo ja neviem uz.

majovka34

Kajana aj ty si to mala tak, ze len raz za cas si si uvedomila, ze ti piska alebo si to mala tak nejak bez prestavky alebo ako?

kajana

mne na piskanie v uchu pomohol Revitanerv Strong. akoze mala som viac problemov, aj som zle spavala kvoli tomu, ale tak to sa tak pridruzilo k tomu by som povedala. uz ma z toho aj hlava pobolievala, to islo proste ruka v ruke.

mistrik58

spim ovela lepsie ako kedysi, aj celu noc prespim, ono to clovek pochopi az v urcitom veku, aky je spanok prenho dolezity :-D