Pískanie v uchu

Príspevok v téme: Pískanie v uchu
steasy

uz niekolko rokov ma trapi pískanie v uchu - ušný šelest/tinitus/ niekedy sa stratí a potom sa opat objavi ide o piskanie v dvoch tonoch prevazne zvysujuce svoju intenzitu vecer pred spanim lekari vylucili ochorenie ucha hoci tym som si nie ista bola som aj na vysetreni vo zvukovej komore mohlo by ist aj o chorobu krvi /anemia/ alebo problemy so srdcom, ktore je odla kardiologa v poriadku brala som Stugeron liek na nerv. system ktory mi predpisal neurolog nic sa nezmenilo tento problem ma stale trapi niekedy je to na zblaznenie poniektori lekari sa vyjadrili ze by mohlo ist o fantomovu nemoc /zvukova halucinacia alebo silna predstava vnimana ako skutocnost/ viem ze nie som blazon ani hypochonder ma niekto podobny problem? skusala som aj rozne kvapky bylinky propolis...ziadne zlepsenie

nurse87

hej ved presne o to ide, ze ludia si skor zvyknu na jednu tabletu 1x denne, ako hovorim mna by to otravovalo viackrat :D pisticka tak to je asi aj cele o tom, ako je clovek odhodlany problem riesit, pripadne zotrvat v uzivani nejakych takych doplnkov nie?

pisticka

Ano presne tak, treba zotrvat, ale to je tak podla mna pri vsetkom, kym si telo zvykne ze co mu to davas a kym to zacne ucinkovat :) Keby su to nejake silne lieky nepoviem, tie ale vacsinou bolest alebo nieco podobne utlmuju ale toto pomaha riesit :)

brunetka28

Inak vážne, jedna tableta a takto to časom pomáha? A ešte že je to voľno predajné, pôjdem sa veru opýtať naň do lekárne :) Súhlasím s vami mňa tiež, keď som mala aj kedysi hocičo užívať otravovalo dávkovanie, keď bolo ja neviem že dve tri tablety denne, to som veľakrát aj zabudla.

nurse87

inak super, ze staci jedna tableta, to som sa uz napriklad viackrat stretla s doplnkami, ktore sa mali uzivat 3krat denne alebo tak a to ma odradzalo, lebo kto ma mysliet na to kedy je cas si dat tabletku.

pisticka

Brunetka28 tak precitala som si to aj v pribalovom letaku, ale to nie je nic zlozite, lebo sa vlastne berie jedna tableta denne :) Ziadne prehnane zlozite. Ale tak je na tebe ak by si sa ohladom toho chcela nieco blizsie spytat aj lekarnika :)

brunetka28

Pisticka a to co sa tyka davkovania, to ti poradili potom v lekarni vzhladom na vaznost problemy, ak si ho teda opisala alebo to je napisane, ze jednoducho takto sa to ma uzivat a hotovo? :)

pisticka

Brunetka28 kde? Normalne v lekarni :) Ved to je bezne dostupny doplnok. No a co sa tyka davkovania, je tam ze jedna tableta a zvykla som si ho skor poobede. Po jedle. Ja celkovo nemam rada, keby si mam davat vitaminy alebo doplnky na prazdny zaludok :)

brunetka28

Pisticka chápem a prosím ťa, kde si si ho kúpila a ako si ho začala užívať? Nejako na večer alebo? :) Jéj tak to je škoda, že si si ju nenahrala, to mohlo byť zlaté.

pisticka

Nurse87 to hej len si treba povedat, do kedy je clovek ochotny a schopny do seba tlacit lieky.
Brunetka28 ano, ak hovorim za seba, tak mne revitanerv pomaha :)
Inak to mne sa mala dcerka pokusala pomoct a mi spievala do uska, to bolo take mile :) Ale aj vtipne :D Skoda ze som si to nenahrala.

machiia

pisticka no a ty co si spominala ten doplnok, ak spravne chapem, da sa kupit bezne v lekarni a to si sama mam stanovit jeho davkovanie? netreba aj na taketo nieco odporucanie lekara?