Parkinsonova choroba

Andrejka87

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Dobrý deň, práve som narazila na túto tému lebo bohužial aj my máme v rodine Parkinsona. Nám veľmi pomohol cbd olej a dávkujeme ho podľa doporučení v tomto článku getcbd.sk zatiaľ sme veľmi spokojný :)).

Tomas12345

Arny1 :

Má ta spoločnosť i nejakú www stránku ? Akú mate úspešnosť v liečbe Parkinsonovej spoločnosti ? Máte vôbec nejaky certifikát, či povolenie na vykonávanie vašej činnosti ?

Arny1

Dobry deň
Volám sa Arnošt Vágner a pracujem pre spoločnosť Kannaway. Začal som v tejto spoločnosti pracovať hlavne kvoli mojmu zdravotnému stavu. Spoznal som množstvo chorých ľudí ktorý trpia roznymi chorobami. Liečime týchto ľudí a dosahujeme výborne výsledky. Samozrejme mame aj veľmi dobre výsledky pri liečbe Parkinsonovej choroby. Tato spoločnosť pomáha liečit tuto chorobou formou lekárskeho konope čiže CBD. Stačí si naťukať do google CBD a Parkinson a nájde vám množstvo pozitivnych článkov. Lieči sa formou konopného oleja (extrakt) ktorý veľmi efektívne pomáha pri liečbe, ďalej formou fajčenia CBD náplne ktorá do 4-5 min zastaví trasenie celého tela. Pacienti si to veľmi chvália. Nemusíte sa báť, nieje v tom žiadna halucinogená látka ani žiadne THC je v tom čisté CBD to čo v tej rastline konkrétne lieči. Moj priateľ ktorý to somnoú začal robiť ma taktiež dosť zdravotných problémov a taktiež ma parkinsona, po dlhšiom užívaní sa jeho stav zlepšil, najviac si chváli použivanie CBD formou fajčenie okamžite ho to ukludní. Ak máte záujem budem rad ak sa mi ozvete a prípadne odpoviem na vaše otázky.
arnost.vagner28@gmail.com

opatrovateľk

Dobrý deň, som opatrovateľka, ktorá sa stará o 85-ročného pána s parkinsonom. Má síce ešte mnoho ďalších chorôb, ale posledný polrok sa uňho objavili záchvaty podobné epileptickým (niekedy aj s uvoľnením moču). Po záchvate si nič nepamätá, ale po čase vie tesne pred záchvatom na mňa zavolať. Popisuje to ako horúčavu, ktorá ide zo spodnej časti brucha smerom hore a potom sa mu točí hlava, má tmu pred očami a ak ho nefixujem, spadol by. Lekár mu už pár krát predpísal nejaké lieky, ale vždy to bolo čosi od žalúdka a on má trávenie dobré, ani tras nie je až taký zlý, s chôdzou je to čoraz horšie, depresie máva tiež, ale inak by bol vcelku v poriadku, len keby nemal tie záchvaty (zaujímavé je, že najčastejšie prichádzajú pri močení na wc). Taktiež má problémy s dýchaním. Neviete mi niekto poradiť, či tie záchvaty sú z parkinsona a čo sa s tým dá robiť? (EEG má v poriadku, srdce v zásade tiež, má problémové obličky, rakovinu prostaty, diabetes a ešte voľajaké nervové ochorenie, pretože nemá cit v rukách a nohách) Ďakujem všetkým, ktorí mi napíšu nejaké rady na môj email jana.kasicka@gmail.com

StanleyH

Dr. si v tychto veciach nevedia rady , preto skusaju rozne veci, zdoraznujem chemicke. Ak mate zaujem viem Vam doporucit najsilnejsie antioxidanty. napiste mi mail a kontakt.

anka1972

Dobrý deň,
chcela by som pekne poprosiť o radu. Moja maminka má 75 rokov a už asi 6 rokov má PS. V súčastnosti berie 4xdenne Isicom a 3xdenne Mirapexin 0,7. Čo sa týka hybnosti je to už horšie ako to bolo napr. pred rokom, ale ešte stále je to ok. Trápi ma však iné. Už cca rok a pol má mama predstavy a halucinácie. Najprv sme si mysleli, že je to tým, že je sama doma - je vdova. Ale postupne som zistila, že má tieto predstavy aj v našej spoločnosti. Prejavuje sa to hlavne v noci, resp. nad ránom, kedy vidí rôznych ľudí, rôzne javy. Je to hrozné, vôbec neviem ako to riešiť, ako jej vysvetliť že je to len jej predstava... Keď mala 1x takú väčší problém, neurologička nám poslala k psychologičke, táto dala maminke nejaké lieky, ale povedala, že to bol asi len skrat - vtedy brala aj lieky na tlmenie bolesti. Samozrejme, že tieto nezabrali a mama mi už odmieta ísť čo len na konzultáciu k psychologičke.. Horšie, že neprejde týždeň kedy ma o niečom neexistujúcom nezačne presviedčať. Vážne neviem ako to riešiť. Máte nejaké skúsenosti, resp. rady. Budem vám vďačná!

komi

prosim poradte mi tento rok mi bol dg primarny parkinsonovsky syndrom.uzivam mirapexin 2,1 mg ,ako sa stravovat ,co cvicit,aby som mohla existovat dakujem

Spleen

Chcel by som sa opytat tych,ktori maju skusenosti s blizkymi,ktori sa liecia na Parkinson,ci sa tato choroba moze prejavovat aj intenzivnymi zachvatmi kasla,ktore prerastaju az do dusenia.Hlavne,ked to trva uz dlho a je to pocas celeho dna.Zaroven(jedna sa o mojho otca,ktory sa lieci na Parkinson),stracanie chuti do jedla,slabnutie,narusena motorika,celkova otupelost.Ale hlavne ten kasel,to sa uz neda ani pocuvat.

Zuza5

Dobrý deň.Moj a mama má PCH 4 roky.Dočítala som sa na webe o testoch náplastí Neupro na pacientoch.Má niekto z nimi už osobné skúsenosti?Ďakujem.