Naozaj dobrý liečiteľ

Príspevok v téme: Naozaj dobrý liečiteľ
ceruzka

S mojím problémom som už toho zažila dosť. Už poznám tuším všetkých liečiteľov na Slovensku. Bola som aj v Čechách a na Morave. Niektorý mi aj trocha pomohli, ale u druhých to bolo skôr o peniazoch. Mám za sebou už sedem operácií ale stále mi ostali bolesti. Jediné čo mi lekár predpíše sú tabletky od bolesti. Ale ani tie mi už moc nezaberajú. Hľadám naoazj dobrého liečiteľa čo mi už konečne trocha pomôže a chcem vás poprosiť či takého nepoznáte. Minulý týždeň v nočnom vysielaní som počúvala reláciu o Lubke Albertovej hovorili tam aj nejaký jej pacienti. Tu som tiež o nej dosť čítala ale nikto tu nepíše čo ona konkrétne lieči aké choroby. Či sa zaoberá aj liečbou chronických bolestí. Ja som už niekedy taká zúfalá že som rozmýšlala aj nad tým že pohlcem všetky tie lieky nech už mám konečne pokoj. Len nechcela by som mojej rodine robiť problémy aby sa za mna raz museli hanbit. Ak poznáte niekoho čo je naozaj dobrý a s kým máte len dobré skúsenosti prosím dajte mi na neho kontakt. Nemám už peniaze na vyhadzovanie tak prosím vás nedávajte mi kontakt na takých ludí čo im musí človek platit už aj za to, že sa na vás pozrú.

paloma

reagujem na príspevok od ceruzka,mila pani,viem vas pochopiť,ja to mam to iste,ale z travením,zo žlčníkom,kamene nemam,možno piesok,lebo uč som bola na tolkych vyšetr.sona,a stale nevedia čo to spôsobuje bolesti,chcú mi ho vyoperovať,len ja ešte nechcem.mam kontakt na liečitelku pôsobí cca po slovensku,ale prevažne BA a Košice,aj ja sa mam s nou stretnuť,lebo už nevladzem,neviem odkial ste?? vola sa BETTY 0905 270258.ma aj stranku na nete aj video ako lieči.dam vam aj moje číslo0907172305,ak by ste sa chceli niečo spytať,na druhy tyždenje v šuranoch.vela šťastia a trpezlivostija verím v tom ,že nam pomôže.ja už som tiež na dne,neviem čo mam jesť,aby mi nebolo zle...zdravi IVA Kmeťovo

zuzulko

nie každy je liečitel aj ked to o sebe tvrdí. neprezradte nič o sebe a nechajte si povedať čo vám je. ak je to človek, ktorý má schopnosti zistiť energetický stav vasho organizmu povie vám podla vyžarovania čo vám je. dokáže vám navrhnúť spôsob liečby postupne v žiadnom pripade nie množstvom veci odrazu. nenechajte sa navnadiť odbornikom na všetko ale predovšetkým na to, ako odlahčiť vašej peňaženke. nie všetko je vždy vhodné, dobry liečitel vam to vie otestovať podla energetickej potreby vašho organizmu. nikdy to nie je zázrak na počkanie, treba postupnea trpezlivo.

asitak

Albertova je urcite dobra volba, ale pomoct by mohla aj ta akupunktura. Len treba zvolit spravneho akupunkturistu, kazdy sa v tom nevyzna.

Dalila77

Dobrý deň, ja by som odporučila akupunktúru tá Vám určite pomôže, niekomu to zaberie hneď, ale je to individuálne. Nemusíte sa ničoho báť, nie je to vôbec bolestivé. Neviem odkiaľ ste, ale jeden z najlepších na slovensku,je pán Králik.

XXl-1

Vážená pani ak Vám nepomôže God's Golden water od Dr.J.K., tak potom sa to bude len zhoršovať.Nemôžu sa tu uvádzať adresy ani reklama. Napíšte s adresou -mail.

linda22

Ta akupunktura patri do starej cinskej mediciny, vobec to neboli, nemusis sa bat, su to miniaturne tenucke ihlicky a zapichuju sa len milimeter pod kozu, ale musis najst odbornika dobreho, ze sa tomu lekari vysmievaju, na to kasli, aj tak ti nevedia pomoct a sami keby mali taketo problemy, skusili by cokolvek, vela lekarov sa lieci alternativou, ked je uz medicina prikratka a vela lekarov uz aj lieci alternativnou medicinou, ked vidia ze nedokazu liekmi pacientovi pomoct, pripadne problem len prekryvat.

ceruzka

Ďakujem, asi fakt skúsim tú Albertovú, už som ju videla raz aj v telke a bola mi symptická. Len či vyrieši aj môj problém, ktovie. Tej akupunktúry sa ja strašne bojím, neviem ani prečo. Neviem, či tie ihly veľmi pichajú, či to bolí a aj ako dlho to musím mať zapichnuté. A či to naozaj pomôže. Pýtala som sa aj lekárov a tí ma vysmiali. Ale moja obvodná mi sama povedala, aby som skúsila nejakú prírodnú medicínu keď mi už tie lieky od bolesti nezaberajú. Je to strašné, najskôr človeka doničia operáciami a keď potom je jeho stav zhoršený, tak dávajú od všetkého ruky preč.

linda 52

neviem, ci ma vyznam investovat peniaze a cas stale dokola do liecitelov, ja som uz na nich minula tiez kopu penazi, casu, nadeji a niektori nepomohli vobec, ini len na chvilku a potom uz akoby to ani nezaberalo, aspon u mna to tak s tym liecenim energiami bolo. Ja som chodila koli psychike. Neviem co poradit, skus mozno ozaj nejaku dobru alternativnu terapeutku, napr. tu Albertovu, pripadne na nejakeho ale velmi skuseneho cloveka co robi akupunkturu, ta je fantasticka na bolesti rozneho druhu.