Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

zaujimava14

ahoj sice niesom rng ale zapper som vyskusala po dlhom boji so stafylokokom sme ho zaperom odstranili po 1 sedeni. A uz nemusim brat ziadne antibiotika. Nieje virus alebo bakteria s ktorou by si zapper v kombinacii s vhodnou stravou neporadil. AJ tie udajne nevyliecitelne diagnozy.

viktoriabb

ja som si kúpila zapper p a je to najlepšie investícia akú som mohla pre svoje zdravie spraviť. Výhodou zapperu je to že má presné frekvencia zničenia baktérií a vírusov a nemusíte sa cpat antibiotikami a liekmi ktore zabijaju aj normalnu crevnu mikrofloru napr. Fakt to odporúčam každému + určite si prečítajte knihu revolúcia v liečení všetkých chorôb a uvidíte koľko ludí zbytočne na svete trpí. Až sa hnevám že to bolo dlho zatajované že niečo také super ako zapper existuje.

Lucia845

Zdravím. Chcem sa opýtať, či to funguje aj na kvasinkovú infekciu. Dcérka má 14 mesiacov a od tretieho mesiaca sa trápime s touto infekciou. Ďakujem

dagmarka74

bola som na zapperi ked som sa trapila velmi dlhu dobu opakovane so streptokokom v krku a pri prvej aplikacii sa stal zazrak! uz ziadne tazkosti ziadny pocit telieska v krku bolesti pri prehltani konecne som mohla hovorit bez bolesti! bola to parada bola som dost skepticka na podobne pristroje no tento uspech naveky zmenil moj nazor na zapper ! skutocne pomohol a to som predtym bola kazdu chvilku na antibiotikach s anginou . Zapper zlikvidoval povodcu mojho trapenia okamzite. Skvela vec urcite odporucam

nina779

zapper je tá najúžasnejšia vec na svete bola som na ňom+ som si dala tú tinktúru s orešiaka od firmy zapper.cz originálna receptúra dr. Clarkovej a mojim zdravotným problémom odzvonilo,. Tiež som bola skeptik ale teraz tomu verim bohužiaľ viac ako lekárom. Je to perfektné účinné priam zázračné pokiaľ som nevyskúšala neverila som ale je to naozaj tak.

matway

zaperkaaa, skúšaš alebo ako tomu rozumieť, hlavne tvojim otázkam?
Som tu písal, že zapper nie je perpetu-mobille, ale ak vieš, čo máš likvidovať, a ako zmeniť svoj /tvojej mamke/životný štýl, tak je aj SM alebo aj ALS len pojem.

zaperkaaa

a máte niekto skúsenost osobnú poprípade z okolia s použiťím zapperu pri roztrúsenej skleroze? mojej mame bola v r 2014 diagnostikovana ide mi hlavne o nu . Na liecbe copaxonom sice je ale aj tak sa ma stale rovnako a rada by som si nasla cestu ako jej pomoct od strnutych noh.. dakujem