Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

Esetin

Ja som kupil zapper.cez ebay a ked prisiel tak som dostal chripku tak som vyskusal 1 den 3x a nic dnes som skusil znovu ale namiesto medenych rorok co sa drzia v ruke som si nalepil take labky co prenasaju prud a po prvom aplikovani ziadna teplota bolest v krku proste nic aj ked som neveril takymto veciam ale toto pomaha aspon mne uplna spokojnost

Kýčera

Áno, zapping funguje. Niekedy stačí absolvovať jednu frekvenciu, inokedy tri a viac, záleží aký problém riešiš. Zaberá pri odstraňovaní plesní, baktérií, vírusov, parazitov, bolestí z tela, niektorých chorôb, dokáže posilňovať orgány, detoxikovať, odstráni alfatoxín. Iné toxíny nie, ale pomôžu prípravky od dr. J. Jonáša. Môžeš sa ním liečiť bez ATB, podporiť liečbu s ATB, príp. pri včasnej aplikácii sa chorobe vyhnúť.

matway

Áno funguje aj na vážnejšie choroby,HPV, rakovina, stuhnuté rameno, cukrovka,ALS...........
Nevie si to poradiť so zlomeninamy, zubným kazom a nepomôže to ani mysleniu (honba na šarlatánov).
Zapper nie je perpetu-mobille, ale pomôcka pri riešení aj závažných chorôb spolu s absolútnou zmenou životnēho štýlu.

zaperkaaa

ahojte chcela by som troška oživiť tému o zapperoch a opýtať sa naozaj fungujú aj na vážnejšie diagnózy? aké sú vaše osobné skúsenosti? vdaka

Rastaman

Rad by som sa zapojil do debaty. So Zapperom je to ako s Marihuanou. Oboje pomaha. Avsak ludia ktori to nikdy nevyskusali budu tvrdit ze nepomaha na nic. Zapper je mozno jednoduchy stroj ale mam pocit ze ludia typu "ELEKTROTECHNIK" a podobne si niekde na ich stranke precitalo ze je to stroj generujuci prud. Ale nezistili si ze preco vobec ten prud generuje. Preto by som poprosil ludi ktori to nevyskusali aby nepridavali komenty typu - to viem vyrobit aj ja a lacnejsie. Ked to viete vyrobit gratulujem. Ale ked budete mat zdravotny problem a budete sa napchavat antibiotikami a potom probiotikami, zamyslite sa preco tie probiotika beriete, pretoze antibiotika sice pomozu v danej veci avsak v inej vam poskodia ovela viac. A ludia ktori zapper odsudzuju kvoli cene, ano stoji vela ale myslite ze antibiotika su zadarmo? Zamyslite sa nad tym.

Mato Otam

Skusenosti so zapprom mam, zlaty stafylokok odstraneni po jednom sedeni aj ked sa neskor este raz vratil siel som znova na zapper a odvtedy mam pokoj...
Kamaratka brala antibiotika po cely rok na zapal mocoveho mechura na bakteriu Ecoli, po antibiotikach mala asi mesiac pokoj a prislo to zas. Silne palenie rezanie bolo dennodenym utrpenim . Po jednom sedeni na plazma zapperi kde F-scanom boli namerane frekvencie presne prislo vyrazne zlepsenie uz na druhy den a do dalsieho dna ziaden problem . Najlepsie na tom je ked zacnu mudrovat taki ktori to v zivote neskusili. Vyskum p.Rife a Clarkovej bol zalozeny asi na vymysloch podla nich. Vam co to nepomohlo si myslim ze je to bud z dovodu ze ste nemali presnu rezonancnu frekvenciu bakterie ci virusu kedze sa v frekvencnych zoznamoch uvadzaju zakladne frekvencie ale moze dojst k mutaciam ked sa rezonancna frekvencia bakterie zmeni a tak vam ta frekvencia nezabere. Pripadne najprv treba zapprova plesne a candidu ktore mozu obalovat a tak schovavat patogeny pod sebou . Pozrite si este co znamenaju z psychosomatickeho hladiska problemy ktore mate a zamyslite sa nad sebou ci mate spravne postoje a ci nemate z danych veci nejake emocne trapenia ci bloky . Kazda oblast trapenia suvisi s inym organom . Vela bakterii telo pouziva aj pre svoje spravne fungovanie cize by som neradil vsetky ako negativne ktore tak na prvy pohlad aj vyzeraju alebo su definovane. vid. Germanska nova medicina tam najdete viac info

Moireal

Mne bolo povedane, ze nefunguju. Takisto sa predavaju za astronomicke sumy a pritom to vie za smiesny peniaz vyrobit kazdy elektrotechnik.