Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

zapper

Tak je najvyšší čas s tým niečo robiť. Zapper je len 60% úspechu, zbytok je vaše 15-ročné katastrofálne návyky a zlozvyky, zlá životospráva, dennodený príjem jedov, chémie, toxicity a pliesni. Aj keď nám parazity spôsobujú až 85% chorôb, neznamená to jednoznačne, že sú za všetkým len oni!

eav

Kto povedal, že nemám zdravotný problém. 15 rokov sa ledva hýbem a teraz som už niekoľko mesiacov väčšinu dňa pripútaná na lôžko. Po menšej fyzickej námahe som tak vyslabla, že sa mi premnožili Blastocysty. Aj po preliečení sa stále cítim veľmi zle.

zapper

Prečo až také prehnané pátranie po parazitoch, keď nie je žiaden zdravotný problém? Aj tak záleží na tom, kto s prístrojom pracuje, či to je na f-scan, diacome, salvii, iris...
A nezabúdať aj na to, že frq na vývyjové stupne parazita sa menia!

eav

Prosím Vás, má niekto skúsenosti s F scanom compakt. Skutočne dobre určí frekvencie parazitov. Lebo som počula, že správnosť je len cca 80%, alebo aj menej. Že väčšinou ukazuje len plesne. A v liečbe plne nahradí Zapper?

nanaana

Ja som bol na sedeniach s koznymi problemami 12 krat, stale som tomu daval sancu ale ani minimalne zlepsenie bohuzial neprislo :(

Eav

Ahojte!
Prosím Vás ako to riešite, keď neviem aké mám parazity? To Zapper neodčíta. Kde si to treba dať zmerať a ako často?
Ďakujem!

kristína777

Každému odporúčam,zaberá na všetky choroby,vírusy,atď.keby som to nevyskusala,neverila by som.pomohol mi s rakovinou,virusom,a po 20rokoch trápenia sa pri menzese obrovskými bolesťami,už po druhom sedení je to o 90percent lepšie.čo lekári nedokázali,iba liekmy všetko zhoršili.