Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

RNG

Nuz mozno si ho kupim aj ja, lebo zvedavost mi uz nedovoli stat bokom. Dufam ze mi ho nezhabu niekde na hraniciach, v USA totiz dr Huldu Clark natolko prenasledovali ze posledne roky svojho zivota musela pracovat v zahranici. Je to naozaj smutne, ked v tzv "slobodnej krajine" clovek nemoze robit, co si zela a co je dobre pre masy, lebo monopoly drzia v rukach moc aj politicku aj ekonomicku a priskrtia tu takzvanu slobodu natolko, na kolko je im to vyhodne.

pielas

Dobry den,citala som forum ohladne zapperu.Ja mam doma zapper na domace pouzitie niekolko rokov.Stal ma nejakych 150eur.Netreba chodit na ziadne drahe liecenia,k tym co ich ponukaju. Nam funguje na akukolvek chorobu.Davam ho aj detom.Vobec nechapem,ze si ludia neprecitaju orig.clanky.Ved ked uz inak nie,existuje google prekladac.
Dr Clarkova nezomrela na rakovinu.
Zomrela na nasledky nehody,mala nizku hladinu cerv.krviniek. To nebola ziadna rakovina ani leukemia.Tym,ze bola stara jej telo bolo po nehode oslabene.Uz sa s toho nedostalo.
Kedze robila vyskum pre vladu,aby sa nesirila spravna myslienka,sa zacala sirit takato fama.
Treba si precitat clanky kolko ludi jej dakuje a zehna!Je ich omnoho viac ako negativistov.
Dr Hulda Clark» In Memorium of Dr. Hulda Clark.
Neviem nakolko skodia,alebo mozno vobec nie,frekvencie zapperu,ale jedna vec je ista,aku kolvek chorobu sme mali,po pouziti zapperu(vtedy ho pouzivame za sebou bez prestavok aj hodinu dve)sa okamzite citite f.lepsie,caste mocenie poukazuje na to,ze sa telo cisti.A to nemusim vypit ani pohar vody.
V kazdom pripade som rada,ze som nasla knihu a kupila si zapper.
Vzdy najdete aj negat.nazor!
Je dolezite precitat aj knihu.
K cekovemu pochopeniu.

jaa iba ja

Zapper,vraj zazracny pristroj.Ano,ale iba pre tych,co nim klamu ludi,pretoze im prinasa nemale zisky a podotykam nezdanene.Mali by sa na nich pozriet danovaci,pretoze po kazdej mojej navsteve si zapytali peniaze a nie malo,ale ani nahodou sa mi nesnazili dat nejaky doklad o prijme,.Su taki drzi,ze sa ma v priebehu procedury opytal"pravda vam je lepsie"hoci mne bolo rovnako zle ako predtym,ak nie horsie,co som mu dala aj vediet.A aby nahodou nemali malw zisky,tak vam povedia,ze to na prvykrat nezaberie a musite prist minimalne tri-styrikrat.Samozrejme zakazdym zaplatit nejaku tu pre nich MALU sumicku.Asi na nich poslem danovakov.A druha vec je,ze takychto "liecitelov"by si najprv mala overit nejaka prislusna institucia,ktora by im vydala dake povolenie na prevadzkovanie tej svojej cinnosti.Na zaklade takehoto povolenia by im potom aj v mestach pridelili povlolenie na prevadzkovanie takejto cinnosti.Ved ide o zdravie ludi,ku komu potom pôjdu ti ludia ktrorym poskodia zdravie ak mie k lekarovi.Samozrejme,ze nikto nikomu nekaze navstivit taketo zariadenie,ale topiaci sa aj slamky chyta.Takze ludia POZOR,je to PODVOD.

Kyčera

Mám skúsenosti s biorezonanciou i zapperom,resp. s centrom, kde sa používa. Musím skonštatovať, že obidve sú dobré, len to má jeden háčik. Na biorezonancii/aspoň čo som bola ja/ vám neurobia diagnostiku, vy si tam riešite problémy o ktorých viete/napr. alergie na mak, pokiaľ neviete na čo ste alergickí, to biorezonancia nezistí,.../, preto je dobré dať sa diagnostikovať v centre alternatívnej medicíny/vypadlo mi ako sa ten prístroj volá/. Od lekára po vybratí antibiotík som odchádzala ako zdravá, pritom som sa cítila ako zdochýňajúci pes a vedela, že nie som v poriadku a po prvej frekvencii som odchádzala ako znovuzrodená.

uuuu

poznam centrum v ktorom robia diagnostiku, a nasledne aj liecbu plazmovym generatorom a vysledky maju myslim ze velmi dobre. neviem si predstavit, ako moze ist frekvencia vysielana plasma generatorom len po povrchu tela, ked podla mna ta frekvencia je vsielana do priestoru takze musi prechadzat cez telo nie? jedine dvovody preco neni este tak popularna diagnostika je podla mna vplyv farmaceutickyych spol. a este jedna vec, neni diagnosticky pristroj ako diagnosticky pristroj.. pokial sa pracuje so spickou, nie nejakym zakladnym diakomom tak je vidiet efekt

Jonáš cl.

Veda a lekári doteraz nevedia presne zistiť, s akými impulzmi a frevenciami pracoval Royal Rajmond Rife. Ostalo to jeho tajomstvo. Každý objaviteľ nikdy nepovie celú pravdu. Aj Dr.Clarková spomína ,že frekvencia sa časom posúva hore aj dole.
Človek znesie všelijaké vonkajšie vlnenia ktoré cez neho prejdu, len nesmú byť tak silné aby nepoškodili naše zdravé bunky. Je vyvinuté z komerčného hľadiska mnoho rôznych prístrojov, ktoré viac či menej pomáhajú v chorobách.
V dnešnom svete je mnoho nástrah, vysielačky, mobily, radary ,mikrovlnky, množstvo konzervačnej, chuťovej chémie v potravinách. Zdravej vody je tak málo, že a tá ktorú denne pijete, Vám viac škodí ako pomáha. Dobrá voda vám pomáha a lieči vás.Ak vám nepomáha sa vyliečiť, nie je zdravá ale je chorá.
Treba si dávať pozor.
Dnešná lekárska biochémia je už na vysokej úrovni. Treba sa dať klasicky odborne vyšetriť aký vírus,pleseň či baktériu človek má v tele a podľa toho sa zariadiť.
Škoda , že Pán Dr.Rajmond Rife už nežije ,len on mal ten špeciálny prístroj, ktorý dokázal vyliečiť na 100%.
Každý človek je nositeľom dobrých a zlých parazitov .
Pri diagnostike sa mnoho krát skoro zhodujú ich frekvencie a preto dochádza k omylom a narobí sa viac škody ,ktorá prepukne po viac rokoch. Tak ako po používaní mobilov -10 až 15 rokov.
Ak spávate na ozdravnom mieste príde to neskoršie ,možno nikdy, ale ak spávate na Dračej žile ,príde to veľmi skoro. Poškodené bunky blúdia celým krvným riečišťom .Tak že ani neviete z čoho to máte. Len veľmi zdravý organizmus sa vie s dnešnými nástrahami vysporiadať ale aj tak si musí dávať pozor.
Ako som už predtým spomínal Dr.Clarková dôrazne doporučuje po použití zeppteru dôkladnú detoxikáciu vodou.A pred použitím prístoja tiež treba deň predtým veľa piť. Nepripomína Vám to Dr.Braggovcov a Dr,Pasteura, že voda môže zabíjať alebo aj liečiť.

parazitik

Jonas, cize podstupit biorezonancnu liecbu moze podla teba neskor spustit rakovinu? a ked sa pouzije len na diagnostiku, tak tiez je nebezpecna? teraz uz fakt neviem

Jonaš.bl

Dr. Clarková použivala jednosmerný prúd a napätie. Tvar impulzu sa môže meniť podľa špecifikácie učinnosti na živý organizmus. Nakoľko el. napätie snaží sa ísť po povrchu , ako so už predtým napísal účinnosť je neistá.
Rez. frekvencia ľudského tela je asi od 1.5 Mhz až do 10,0 Mhz . Tomoto rozsahu sa treba vyvarovať. Tak isto aj mikrovlny aj pri malom výkone škodia naším bunkam.
Nie všetky naše bunky sú v dobrej kondícii a ak slabšiu bunku zasiahne vonkajší vplyv môže dôjsť k poškodeniu a ak sa tam plipletie nejaký parazit vznkne zhubná rakovina. Dôkaz majú lekári na chorých ľuďoch, ktorí spia a zdržujú sa v porušenom zoslabnutom geomagnetickom poli zeme.
Geomagnetické pole je slabšie a poruchy zeme a cvilizácie viacej vplývajú na zdravie človeka. A zemský magnetizmus preniká všetkými bunkami . Podľa toho sú ľudia niekde zdravší a inde chorľavejší. Jedine pán RIFE vedel ako presne nato. Dr. Clarková údajne zomrela na rakovinu, takže sa potvrdzuje fakt, že el. prúd a napätie prechádzajú hlavne povrchom.

myopinion

tak, tieto pristroje sa neustale zdokonaluju a vyvijaju, a pri pouziti tych najmodernejsich ocakavam velku mieru uspesnosti. len ja by som to chcela vyuzit na diagnostiku a neviem, ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze. resp, diagnostiku nie taku lekarsku, lebo prehliadok mam za sebou plno a nic, tak mozno tam mi nieco nove povedia.
Jonas-ale ved tam ide prave o to, ze zasahuju frekvenciu toho ktoreho organu a snazia sa ju napravit, tak ake poskodenie? myslela som, ze tato metoda nemoze byt nebezpecna, nanajvys tak neucinna
Doktorku Clarkovu mam nastudovanu, ona to podmienuje detoxikaciou preto, lebo skody sposobuju rozne patogeny typu parazitov a tak, cize ked ich odstrani z organu, treba ich este odpratat z tela, na co sluzi detox

Jonaš-al.

Ak je niečo spoľahlivé tak to funguje. Dr.Clarková pri použití liečebných frekvencii priamo podmieňuje učinnosť tejto metódy s detoxikáciou - čistou vodou hneď po použití každého liečenia a prísnu liečebnú životosprávu. El. prúdy ZAPPERA idú len po povrchoch orgánov vnútri tela a nezasiahnu postihnutý organ z dnuka.Preto sa nedosahujú pravidelne dobré výsledky touto liečebnou metodou.
Royal Rajmond Rife mal zostrojený asi najdokonalejší frekvenčný plazmový prístroj ,ktorý liečil na skoro 100% všetky choroby.Niektoré svoje tajomstva si vzal do hrobu, preto, že ho nedocenili. Dnešné plazmové frekvenčné generátory nedokážu produkovať čisté inpulzy a zasahuju do frekvencie ľudského tela čím ho poškodzuju na bunečnej úrovni.