Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

zapper

eav, parazity jednoducho-štúdiou ich životných cyklov
chelácia jednoducho- vymiešavanie ťažkých kovov z telesných tkanív, kde sa vlastne vo väčšine prípadov uhniezdnia, ale aj v centrálnej nervovej sústave, tak isto, ako aj chemikálie
reinfekcia jednoducho-štúdiou znovu infikácie od vlastných rodinných príslušníkov, svojho okolia, svojich návykov.
Je to dlhý zoznam, najlepšie bude dať nejaký kontakt na seba...

eav

Ďakujem za rady. Ide o to, že ja už niekoľko mesiacov nie som schopná ani ísť von, nie to ešte na vyšetrenie. Zapper píšeš, že sa parazity dajú aj doma určiť. Prosím ako?
Ako mám odstrániť tie ťažké kovy cheláciou? Čo si mám dať a ako zabrániť reinfekcii?
Mascha na tkanivové parazity mi nerobili vyšetrenie, len zo stolice. To sa asi robí na infekčnom a tam sa teraz nedostanem.

eav

Ďakujem za rady. Ide o to, že ja už niekoľko mesiacov nie som schopná ani ísť von, nie to ešte na vyšetrenie. Zapper píšeš, že sa parazity dajú aj doma určiť. Prosím ako?
Ako mám odstrániť tie ťažké kovy cheláciou? Čo si mám dať a ako zabrániť reinfekcii?
Mascha na tkanivové parazity mi nerobili vyšetrenie, len zo stolice. To sa asi robí na infekčnom a tam sa teraz nedostanem.

zapper

eav,k zisteniu prítomnosti parazitov doma je zapotreby znalosť určovania patogénov podľa symptómov ochorenia, ale dá sa to. Vo vašom prípade to môže byť fibromyalgia. Za bolestí svalstva sú zodpovedné baktérie/streptokoky, stafylokoky, clostridie, campylobacter/, ktoré migrujú spolu s parazitmi/trichinela, askaris, ancylostoma/. Zapperom ich viete vyhubyť. Ťažké kovy, ktoré určite v sebe máte, musíte dostať z tela cheláciou. Pozor potom na reinfeciu. Aj keď ste mala zažívacie problémy, a podarilo sa vám ich dostať do normálu, neznamená, že sa to nemôže vrátiť! Reinfekcia.
A máte to aj bez merania.

mascha

v ŽI pôsobia ľudia ktorí sa venujú tejto oblasti, nakoniec už máš skúsenosť
ved Salviou sa zisťujú aj parazity, aké meranie ešte chceš?
nerobili ti rozbor krvi na tkanivové parazity?
ak máš problémy dlhšie, môžu to byť už cysty....