Zapper - nazory, skusenosti

Príspevok v téme: Zapper - nazory, skusenosti
myopinion

ti co viete o co ide, pomaha to v niecom? ma to ucinnost, ci je to len odrb? a tiez tie veci okolo biorezonancie, naozaj to funguje? neviem sa rozhodnut, citala som k tomu milion veci a nie je to zrovna lacna terapia ak to ma byt len placebo alebo co. sice studujem odbor okolo fyziky,mediciny, ale neviem si na to urobit jednoznacny nazor. zvazujem tuto terapiu, ak mate niekto skusenosti, ci pomohlo alebo nie,podelte sa

eav

Na Salviu naozaj nedopustím. Chodila som na ňu a s brušnými problémami sa mi veľmi uľavilo. Žiaľ so svalmi nie. Tiež tam nie je vyšetrenie svalstva. Svaloca nemám. Žiaľ je pre mňa problémové dostať sa tam, preto pátram po niečom, čím by som si tie parazity vyšetrila sama doma. Som zo Žilinského regiónu.

viktoriabb

zapper je ta najsamlepsia vec aku mohla dr Hulda Clark vyrobit. Je mi hrozne luto ludi co ziju v tom ze maju nevyliecitelnu chorobu ktora by sa dala uplne lahko vyliecit.Po precitani knihy revoluce v leceni vsech nemoci mi vsetko doslo.Lieky dnesnej doby nikdy nevyliecia diagnozy ako napriklad hiv,rska,niektore rakoviny ale zapper mms kvapky a alternativa to dokazu.Pri mojej hiv pozitivite som to vyskusala a neskutocne sa mi ulavilo od problemov. Infekcia mi sposobovala neustalu candidu,bolesti hlavy,unavu. Po zaperovani a protokole hiv od Jima HUmbla som ako novy clovek. Citim sa uzasne.

mascha

HB ktorá sa venuje tejto téme sa vyjadrila, že DIACOM nie je spoľahlivý, za taký považuje Salviu..
keď máš problémy vo svaloch,tak by to poukazovalo na svalovca...
v ktorom regione sa teda nachádzaš?

eav

Áno. Viem, že tam sa merajú aj parazity, ale táto pani skôr - ako si teda ja myslím, sleduje už rovno diagnózu, ktorú tam ukáže a na tú dá lieky. Ale viem, že občas rieši aj parazity, ale nie prioritne. Ja mám problém so svalmi a žiaľ svaly sú tam neni - aby ukázalo aký je v nich parazit. Zatiaľ som nenašla prístroj, aby zmeral, čo je vo svaloch.

zapper

eav, a čomu sa venuje dotyčný s prístrojom Diacom? To mi príde, ako absolutny laik, veď mám avízo, že nové Diacomi sa začnú zameriavať už aj na ťažké kovy, ktoré je potrebné vylúčiť z tela ako prvý krok pri ťažkostiach, potravinové jedy-pliesne, toxické látky výlučkov parazitov, čiže aj samotné parazity, ich baktérie a vírusy. To všetko sa meria Diacomom, a ešte určite aj iné. Takže ešte raz, čomu sa venuje s tým Diacomom?
Niekedy ani prístroj neni potrebný, ak poradca vie, aký patogén spôsobuje dané problémy! Ale tých je len hrstka.

eav

Mascha - Ja som veľmi ďaleko od Bratislavy. Ktoré prístroje máš na mysli? Lebo Diacom viem, že tu niekto má, ale nevenuje sa parazitom.

eav

Mám za sebou hladovku, rôzne diety, lieky aj doplnky. Teraz som prevažne na ovocí, zelenine, orechy, semená a obilniny. Nehovorím, cítim sa pri tejto strave lepšie, ale stále je to veľmi zlé.

mascha

pre eav - naturopatka napr. v BA svojimi prístrojmi zmeria škodlivé patogény a potom zároveň aj liečbu zapperom

majinka b

zapper je super ,ked ho obsluhuje clovek ,ktory tomu rozumie,spravne nastavi ...co poznam ,pomohol vela ludom,ale kolegyna obisla dost zle,mala oslabenu imunitu,a hoci jej pristroj vybil vari vsetko co sa v nej naslo, zrejme nezvladla herx,cize toxiny z uhynu vsetkych tych potvor,...trvalo mesiac kym sa dala akotak dokopy,take stavy ako tazka chripka,bolest,tocenie hlavy,neschopnost vstat z postele,takze vsetko s mierou asi,aj to zapperovanie,radsej na dva trikrat,aby sa stihalo telo detoxikovat