Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Raw chocolates sú proste božské! Kde sa na ne hrabú klasické čokolády..
A vy mi tu stále robíte také chute! Áách jaj. :)

GoFruit

Nikcaaa vydrzia podla toho, ako dobre ich ususis, cim vysusenejsie, tym dlhsie vydrzia. Niekto napr nedosusi uplne a musi dat do chladnicky, ale ak normalne vysusis na take ake kupis v obchode, tak no problemo vydrzia riadne dlho podla uskladnenia (najlepsie do sklenenej uzatvaratelnej nadoby ako maju pyrexy. V nich to dokonca ostane aj chrumkave). Este lepsie do tych vakuovych nadob. Ale to sa nestrachuj kolko vydrzia, to zjes rychlo. To nevydrzi proste no chance.

Nikcaa

GoFruit, Rosemary ďakujem :)
Tento týždeň sa ešte do toho pustím, tak som zvedavá, či sa mi podaria. A potom koľko vydržia ? Za koľko sa majú zjesť ?

GoFruit

napríklad ja som dokonale zladená s kuvingsom, od prvého zbadania, nechcem iný, viem že tento je ten najlepsší pre mňa. Je úžesné, aké je to ľahké, keď sa zladíme s našimi prianiami, jupíííííííí

Rosemary

Jasné že nejdem kupovať niečo s tým že sa to kazí. Excalibur som chcela už dáávno keď som ani nevedela že sedona existuje. Teraz porovnávam. A popísalo a pohovorilo sa všeličo už aj o vitamixe a aj napriek tomu som rada že ho mám a som z neho nadšená. Tak ešte uvidím čo mi príde ako pre mňa lepšie. :)