Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Nikcaa

Neviete mi poradiť nejaký mixér okrem vitamixu tak do 200e? Lebo chcem si kúpiť nový (najradšej by som chcela vitamix), ale 600 euro fakt nemám :D

GoFruit

Krásny deň

r: trocha vody
teraz: melon piel de sapo 1/2
4 cerstve datle- viac ich nedozrelo
a este neviem co dalej :)

GoFruit

333 je velmi silne cislo. Magicke. Prispevok bol 2333. Ja sidost vsimam synchronicity s cislami. A odkedy som absolvovala Reconnection sa mi synchronicity s cislami deju stale viac. O chvilu - o mesiac a kusok bude rok odkedy som absolvovala the Reconnection a je to jazda. Citim ze ta hranica 1 rok je magicka. Uz to bubla a v mojom zivote sa deju uzasne synchronicity. Akurat pred 2 dnami alebo tromi som sa v noci zobudila abolo 3:33. To ma svoje vyznamy .... hlbsie.

Donesiem vam obom. :)

GoFruit

Dievčatá, som nadšená zasa raz a vlastne stále :)
Pred nedávnom ale uz je tomu možno mesiac som si priala aby sa mi tu zhmotnili od lifefoodu kakaové venčeky. A tento týždeň som vyslovila zámer zohnať raw kešu. V obchodoch tu nemajú. A dnes mi prišli domov aj raw kešu od lifefoodu aj venčeky. Dobra zásielka co? Podotykam, nikomu som o tom nehovorila. Prišla jedna známa, s ktorou som sa stretla iba raz, ale plánujeme spoluprácu a doniesla mi to. Niekto by povedal náhoda, pre mňa jasný dôkaz, že si všetko tvoríme sami. Ci zdravie, ci chorobu, ci akykolvek kazdodenny zazitok. Oceňujem sa za to, aká som skvelá.

GoFruit

Rosemary, aby som ta konecne motivovala k stretku na vianoce, donesiem ti jednu lovechock :) mozes si vybrat aku chces chut. Alebo nejaku co na Svk nezozenies :-*