Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Viem ze Rosemary susila na radiatore, mozno k tomu nieco napise.

Recept na krekry - ja neviem dodrziavat recepty, davam vsetko od oka. Napisem moj oblubeny neskor. Idem uspavat mojho korka maleho plavajuceho.

Nikcaa

Môžem krekry sušiť aj na radiátore ? Koľko sa na ňom sušia ?
Aký máš svoj najobľúbenejší recept naň ?

GoFruit

Soľ dávam do krekrov a všetkých gourmet raw receptov. Keď robím šalát , nedávam ziadne ochutenie, ale tak ja šaláty ani nejedavam, len výnimočne.

Dnes rano som mala ananasovo-salatovu šťavu. A veru som si istá ze chcem kuvingsa. Na nom sa da ananas odstavit ľahko. S mojím greenstarom som musela davat aj ten salat a navyse vzniklo kopec peny.

Prajem nam den po prúde, milujem ísť po prúde ♡♡♡

Nikcaa

A soľ používaš do šalátov ? či aj inde ?

Ja si dnes spravím asi tú marinovanú zeleninu. A večer musím zjesť mangá, mám ich veľa.

GoFruit

no ak sa nehrá človek na vegána tak môže jesť med, vegáni nie

solím,

mňam, ja ako vždy som mala svoju cherry a chilly

dobrú nôcku

Nikcaa

Jejda to koľko medov existuje :D ja som zatial mala len lesný, lipový a čokoládový. Inak med sa môže jesť pri surovej strave ? či ako si na tom ty ? aj solíš ?

Na večeru som mala krekry s avokádom, cherry, cibuľou. A teraz mám škoricovú raw čoko :-) mňaaaam

GoFruit

ahojte, ráno som mala vynikajúcu šťavu z rímskeho šalátu, trochu kelu a jabĺk a hrušky
teraz pijem smoothie z kelu, pupavy, medovky (toho zeleneho nie je tak vela ako bezne) a manga, jahod (bio sladke) a golden kiwi a OJ, mnaaam

dnes je krááááásny deň
a ja všetko milujem

dnes som si po dlhom čase kúpila slnečnicový med, bože ten je vynikajúci, rada nakupujem medy a ochutnávam, tu ch je toľko druhov, gaštanový mám tiež rada, a dubový a zbožňujem med jedľový, ten je vážne skvelý, ale na slnečnicový tuším nemá žiaden, ináč vlastne aj rozmarínový je dobrý a lipový zbožňujem, a v nedeľu som kúpila od demeter ďatelinový med a ten je úplna rozprávka

prajem nech sa vám darí

GoFruit

Kuvings Slow Juicer

okolo 11 stava z hrozien a kelu - vynikajuca
o 14 granatove jablko, hruskovo jablkove spagety s kakaom
vecer: krekry inspiral s uhorkou a paprikou