čo je to postinor?

boro

ahoj nika16n dakujem za tvoju odpoved.ak sa este mozem spytat kolko ti meskala menstruacia najviac??? este raz dakujem

nika16n

boro....tabletka zabera na 110%...aspon u mna.... uz 3x mi od nej zavisel osud (naposledy pred tyzdnom) a vzdy mi z toho meskali kramy lebo je to hrozne silna tabletka ktora ti narusi rovnovahu, prvy krat som z toho tiez bola nervozna ale potom to uz bolo v pohode, tak ziadne obavy

bubačik

No tak to je do 72 hodín,tak nechápem prečo nedostala?Vieš čo tak ked nechce isť k doktorovi, tak nech mu skúsi aspoň zavolať!

bubačik

vôbec nemám skúsensoti s týmto postinorom?zatiaľ som ho ešte nikdy nepoužila.A dala si tu tabletu do 72 hodín, po tom čo ste boli spolu?

boro

myslis ze sa mohlo nieco stat???na letaku sme citali ze menstruacia moze meskat 5dni.bojim sa aby sa jej nieco nestalo.najhorsie je ze o takychto veciach nevieme nic a nemam sa o tom skym porozpravat ze co a ako.som totalne nervozny.neviem ako dalej!!!

bubáčik

No myslela som si lebo tiež som prvý krát panikárila,bola by som tiež požrala hocičo,aby som sa ukľudnila.Ale ja myslím, že sa nemáte čoho báť.Ale kedže ten postinor jej nevyvolal žiadnu menštruáciu,by som išla k doktorovi.Ak ešte nebola, tak jej odkáž, že to nič nie je,on takéto veci rieši každý deň.Daj vedieť ako ste dopadli.