čo je to postinor?

slniecko555

awoyte...Dneska som sa vyspala s xalanom asi okolo 3 v noci a oon sa spravil ale udajne to nedal do mna..llenze ja som citila ze bol este trosku vo mne...kupila som si postinor o 12 ,cize 9hodin po sexe..tak drzte palceky nech zaberie..mat babo v sedemnastich...ziadna slava :(

ofinka

Ahojte,prosim vas,pred tyzdnom som si dala prostinol,a teraz mam velmi slabu menstruaciu..nikdy som taku slabu nemala..myslite,ze to je s tej vysokej davky hormonov..prosiiim,odpiste

lizy

prosim vas...ak som uzila postinor asi 5 dni pred tym ako mam dostat menstruaciu aka je pravdepodobnost ze bude ucinny?

lia net

Boli sme s priatelom rozhodnuti, ze chceme dieta, ale ked to pustil, dostala som paniku...Uzila som preto postinor, jemu som to vysvetlila a chcem co najskor nasadit antikoncepciu..Lenze nemam ziadne krce, ziadne spinenie, menstruaciu, len mi je nevolno od zaludku od vcera, tabletku som uzila cca 27 hodin po styku. Co teraz? priznam sa ze dost stresujem a to zazivam podobne situaci kazdy den v praci.Vzdy som pouzivala Hak a teraz som ju dala z neznamych dovodov prec.Ja som trubka ach jo. Prosim odpovedajte mi na mail, nechodim na toto forum..vdaka :)

anicka

tak to by ma zaujimalo jak je to s tym predpisom, na pohotovosit mi ho nedali ze musim mat predpis od mojho lekara, a v lekarni mi ho v pohode predali bez predpisu :)

viquska

potrebujem surne help....s priatelom sa nam nejak roztrhol kondom hmm...ja som mala este take slabsie kramy a podotykam ze priatel sa nespravil do mna lebo si vsimol ze kondom je roztrhnuty....mohla som otehotniet ja som teraz strasne v strese ze ci si mam ist zajtra ten postinor kupit ...:(