čo je to postinor?

pila

ahojte chcem sa opytat ja som vzala postiron 1 tabletu a potom po 12 hodinach omylom dalsie 2 ... moze mi to nejak uskodit .. ??

inga22

Ahojte,

poprosím o radu. V pondelok cca o 10tej som užila Escapelle. Teraz nerozumiem, ako je to s tou menštruáciou. Niekde som sa dočítala, že sa dievčatám nedostavila vôbec, inde zase, že na 5ty deň (ak tomu správne rozumiem, tak to píšu v letáku), ďalšie písali, že im prišla normálne v čase kedy mala. Ja očakávam menštruáciu na nasledujúci týždeň vo štvrtok. Obyčajne mi nechodieva presne na deň, občas skôr o deň či dva, inokedy neskôr o deň, dva, tri.

Mám čakať na menštruáciu teraz, teda päť dní od užitia Escapelle (od pondelku), čiže v piatok (zajtra) a následne by som mala pokračovať klasicky (v spomínaný štvrtok nasledujúci týždeň)?

Budem vám vďačná, ak sa vyjadríte a poradíte. Mám v tom naozaj chaos.

Ďakujem.

inga22

Ahojte,

poprosím o radu. V pondelok cca o 10tej som užila Escapelle. Teraz nerozumiem, ako je to s tou menštruáciou. Niekde som sa dočítala, že sa dievčatám nedostavila vôbec, inde zase, že na 5ty deň (ak tomu správne rozumiem, tak to píšu v letáku), ďalšie písali, že im prišla normálne v čase kedy mala. Ja očakávam menštruáciu na nasledujúci týždeň vo štvrtok. Obyčajne mi nechodieva presne na deň, občas skôr o deň či dva, inokedy neskôr o deň, dva, tri.

Mám čakať na menštruáciu teraz, teda päť dní od užitia Escapelle (od pondelku), čiže v piatok (zajtra) a následne by som mala pokračovať klasicky (v spomínaný štvrtok nasledujúci týždeň)?

Budem vám vďačná, ak sa vyjadríte a poradíte. Mám v tom naozaj chaos.

Ďakujem.

akasz

rozdiel medzi postinorom a escapelle je ten ze postinor je rozdeleny do dvoch davok cize su tam dve tabletky po 0.75 mg
levonorgestrelu ktore su uzivaju 12 hodin po sebe zatial co escapelle ma az 1,5 mg
levonorgestrelu v 1 tablete....cize staci jedna tableta....pochopeno?:D

i.r.i.s.k.a

Postinor sa mi zdá, že už u nás stiahli z predaja..teraz je namiesto neho - Escapelle !! To je to iste, len ma to iný nazov..

jojinka

ahojte prosim nejaku zenu aby mi pomohla. s partnerom sme nemali styk len sme sa hrali rukami on ejakuloval a mal to na svojej ruke ktoruo sa dostali jeho spermie do mna a bojim sa ze som tehotna.zacala som krvacat 3dni na to a menstruaciu som mala dostat o 2 tyzdne.je mozne aby som bola tehotna?doteraz som s menstruaciou problemy nemala.dakujem budem rada ak mi pomozete.

monita121

ahojte...uzila som ESCAPELLE ale nevim ci pomoze sa bojim.ked som sa milovala s priatelom sa nam kondom vyzliekol a ostal vo mne no vsak ja som ho vybrala noaale on saa vtedy aj urobil takze a vystriekal aj domna a bojim sa ze mi ta tabletka nepomoz no racej by som dvoverovala postinoru ale ten nemali smola!:( poradte plosim vas

snaglepus

A KTO PISE ZE JE TO ZABIJANIE DETI TAK JE CHUJ,ZA TU MALU CHVILU ZENA NEOTEHOTNIE!!!
mNE SA NAPR. ROZTRHLA GUMA :-)