čo je to postinor?

nani

aj ja som musela uzit postinor, al nie preto, ze by sme sa s priatelom nechranili, ale preto,ze praskol kondom,bolo to pre mna strasne, o 9tej vecer sme utekali do lekarne.urobila som to preto,. bo v 17tich dietatko vazen necem mat.do tyzdna som dostala kramy a bolo mi dost blbo od zaludka,ale zabralo to a teraz ked uz berem HAK je vsetko v poriadku :)

Soraja

iveta mal by ti zaucinkovat, vo väcsine pripadov ucinkuje. Menzes by si mala dostat v normalnom case, ale moze ti meskat max. 5 dni od toho ako mas normalne dostat. Ak ti meska o 5 a viac dni, tak treba ist ku gynekologovi. Nemaj strach zaberie a nabuduce si davaj vacsi pozor. A hlavne nestresuj:-)

iveta

cavte...pridavam sa do klubu cakajucich....dala som si to(postinor) v pondelok rano a teraz cakam..len mi stale nie je jasne ci maju prist kramy do piatich dni odkedy som ho zjedla...alebo v case normalnom ked byt maju....a mna to teda rozhadzalo uplne..vsetky veci od bolesti hlavy, hnacky, unava, slabost..vsetko sa na mna nalepilo..ak mi to nakoniec nezaberie...koniec!!!
mate niekto naozaj skusenosti s tym ze by neucinkoval??myslim ked sa zobral presne do tych 72 hodin a baba nebola tehotna uz predtym..zacinam z toho pomaly sediviet

vodnarka

suhlasim s tinkou neda sa pri kazdej nehode co sa vam stane uzit postinor telo je tym velmi zatazene a moze sa stat ze potom budes mat problemy otehotniet

tinka *

ivonka: ahoj čítam, že už si v krátkej dobe za sebou použila Postinor, no neviem, ale nie je to veľmi dobré pre organizmus.Na tvojom mieste by som si už radšej dala predpísať nejakú antikoncepciu, keď sa vám takéto nehody stávajú často, alebo aspoň používať nejakú ochranu.

zuzanka2

IVONKA NEBOJ SA.MNE PO POUZITI POSTINORU KRAMY MESKALI DVA TYZNE.A NAKONIEC PRISLI.TAKZE BY SA NEMLO NIC STAT,ALE POSTINOR NIE JE NAJLEPSIA VOLBA.AK ICH BUDES BRAT CASTO,MOZE SA STAT ZE NEMUSIS VOBEC OTEHOTNIET KED BUDES STARSIA.TAKZE BY SOM VOLILA INU FORMU OCHRANY.

ivonka

NO AHOJTE,TA,,NEHODA..SA MI PO PRVE STALA 18.NOVEMBRA 2006,POSTINOR SOM ZJEDLA PO18HOD,A 2TYZ.,PRE KRAMAMY A PRISLI MI PRESNE.TERAZ SA NAM TO STALO OPAT 22.MARCA,TAKTIEZ SOMJU ZJEDLA ALE TERAZ SKOR PO10HOD A BOLôO TO 1TYZ.,PRED KRAMAMY A ESTE NEDOSLA POVIEM VAM BABY UPOKOJUJUM SA TYM ZE PRVY KRAT ZABRALA A DUFAM ZE AJ TERAZ.BRUSKO MA BOLKA IBA TAK Z RANA A K VECERU NIC...DRZTE PALCE BO SA ZMARNIM