čo je to postinor?

lia

mala som nechraneny sex,nechcem trpiet ani ja a nechcem aby koly mne trpel niekto tak newinny ako je dieta preto potrebujem wediet nazor zeny kt uz uzila postinor...ozwite sa mi

slusny muz

Neviem odkial beries ze POSTINOR je na predpis. Nepotrebujes ziaden predpis, je volne predajny.
Ciastocne mas pravdu, ze rozhodi hormonalny system zeny, ale zas az take strasne to nieje, zeby s tym zeny mali problem cely rok. Mam s tym skusenost...s byvalou priatelkou.

...

LUDIA, SPAMETAJTE SA, POSTINOR JE LEN!! NA PREDPIS, NIE VZDY POMOYE A TOTALNE POKAYI HORMANALNU ROVNOVAHU PRIBLIZNE NA ROK - BUDETE MAT NEPRAVIDELNE KRAMZ, BUDETE ICH MAT SILNO...

bosorka-zoe

werka,pouziava sa to ked si myslis po sexe ze mozes byt tehotna,su to 2tabletky jednu uzijes co najlepsie do 24hodin a druhu po 12hodin od prvej....stoji nejak 440sk bez predpisu

bosorka-zoe

ked som pozila postinor a kramy nikde?to je ok?znamena to ze som nebola tehotna?zmeni mi postinor cyklus?help

bosorka-zoe

nie je pravda ze sa da zohnat LEN na lekarsky predpis,poznam viac pripadov ked vam to predaju len tak v lekarni aj bez predpisu

suzu

Hmm.....takže ete som nespala s priatelom....velmi sa bojím že by som mohla otehotnieť.Ako zistím či nebol kondóm napr. dravý,či sa neroztrhol???Ak bude mať kondóm a dám si potom postinor bude všetko v poriadku?Prosím poraďte mi.Ďakujem

leanne

lesana, neviem ci postinor ale nieco take stoji 500 korun a mas tam 2 tabletky....jednu si das hned a druhu po 12 hodinach....ked budes krvacat, tak si bola tehotna.