Extremne potenie

misiakk88

No myslel som si ze to zazivam iba ja ale nieje to tak som nestastny ze to potenie mate ja vy neviem ako si mam s tmy poradit pomozte mi prosim...

renata ke

Ĺudka:Driclor budem používať,ale neviem si predstaviť,že by som ho mala používať celý život.Keď som bola u kožného lekára asi pred rokom, tak mi nevedel ani pomôcť.Vraj taký extrém (s potením) ešte nemal. Vďaka tejto stránke som sa dozvedela,že ešte niekto okrem mňa má takýto problém.Tu som sa aj dozvedela o prípravkoch driclor a exipial deo forte aj keď to druhé som ešte nevyskušala.Je to skvelé,žesa môžem s niekym poradiť aj keď ho nepoznám. Veľmi ti držím palce, aby si sa z toho dostala, pretože len ten kto zažil vie čo je topotenie za hrôza. Maj sa. Renáta

Ľudka

RENATA KE: Ahojky, ano aj o operácií som už uvažovala, ale určite je aj iná cesta, ktorú treba vyskúšať prv než sa na 100% odhodlám na operáciu - tá bude ako posledné riešenie.

renata ke

Ľudka:Dakujem za odpoveď.Už mi aj začal zaberať.Berim ho 13. deň.Mám z neho síce vysušené ruky, ale lepšie ako mokré a studené ako ľad.Bojím sa len toho,že mi raz prestane účinkovať a všetko sa vráti do starých koľají.V takom pripade uvažujem o operácií.Ty si o nej neuvažovala?

Ľudka

RENATA KE: ahoj ja používam DRICLOR, zo zočiatku mi zabral tak na 40% už po 3-4 dňoch. Po 10 dňoch som v pohode mohla bez ostychu dvíhať ruky a nebol tam žiaden fľak. Akonáhle som ho prestala brať ... asi tak po 6 dňoch sa mi potenie vrátilo, síce nie až do takej miery ako som mávala pred tým ale predsa - fľaky tam boli. Používam ho opäť, teraz večer to bude 3 krát.
Pokiaľ ho používaš presne podľa návodu, si myslím, že výsledok sa dostaví, držím palce!

renata ke

už 7 dní používam DRICLOR,ale neviem či mi to zaberá.Tiež sa mi potia ruky,nohy je to veľmi nepriemné.Môžete mi poradiť kto používal DRICLOR kedy mu začal zaberať?

alexik

ja sa tiez extremne potim,urobim preto cokolvek aby uz nevysla ani kvapka potu,zaslo to az tak daleko ze som isla za kineziologickou comu by som v zivote neverila a sice mi zatial celkom nepomohla ale dala mi celkom rozumny dovod preco sa potim....bolo to fajn..ale aj tak to nezmeni moj nazor ze pojdem na operaciu

Ľudka

krem: EXCIPIAL DEO FORTE, alebo roztok: DRICLOR ( štipe, vysušuje, ale je účinnejší)
A samo velkým PLUS je zmena životospravy...

Alternativa

Skuste proti poteniu vyskusat intenzivne potenie. Znie to divne, ale funguje. Potenim dostanete zo seba toxiny, ktore velmi zatazuju nas organizmus. A ako ztiect z potu? Napr. v saune. Pre zdravych je vhodna finska /sucha/ sauna, pre astmatikov a na suchu pokozku dobre robi parna sauna. Pre tych, co neznasaju vysoku teplotu /kardiaci, problemy s krvnym tlakom, atd./ odporucam infrasaunu /tu je teplota cca 60oC a prehriatie ide do hlbky-velmi vhodne aj pri klbovych ochoreniach. Ale pozor: po infrasaune ako jedinej sa nesmie telo prudko schladit, cize len letna sprcha/.
Moja skusenost zo saunovania v lete, ked je von aj 35oC: Som tam takmer sama, ved koho by to napadlo, ked mas saunu von :D. Po vyjdeni von do toho hicu sa niekolko hodin vobec nepotim.