Úzkosť

myself

oprava : vidim, ze som narobil dost gramatickych chyb, tak aby to bolo zrozumitelne. Potreboval by som vediet ako Coaxil davkovat a nie predavkovat :))
Dik

myself

Ahoj Rena 23,
pred casom si spominala, ze beries Coaxil. Ja som bol minuly tyzden u lekarky nech mi da nieco lepsie ako Escitalopram, ktory som bral a ta mi predpisala DEPANT Prolong, ktory sa podla pribaloveho letaku pouziva na stredne az silne depresie - takze som jej rozhodnutie velmi nepochopil. Ide o nejaky novsi liek, ktory pracuje na baze rovnakej ucinnej latky ako pre Velaxine, ktory som bral asi 2 roky a nebolo to nic moc. Aj napriek mojim vyhradam mi to vsak predpisala. Ja som ju ale presvedcil, ze chcem vyskusat ten Coaxil nakolko mam nanho celkom obstojne referencie. NAkoniec mi predpisala Coaxil 12,5 mg ale nenapisala mi davkovanie. Vies mi prosim ta poradit ake mas ty skusenosti pre davkovani ?
Dakujem

misiak

caute.
mam sa hrozne.opat ma stretla pani uzkost.
som uplne na dne.
pripadam si ako na zaciatku.
aj som sa dnes poriadny vyplakal.
som v koncoch a neviem preco.nemam silu len strach.
kde zmizli pekne dni?

adka000

ahojte ....uz davno som tu nebola ale myslim na vas stale ,vela ste mi pomohli ,ked som to potrebovala .Takze ja sa mam chvala bohu dobre robim proste vsetko to co som robila predtym , tak ze som stastna a dufam ze mi to dlho vydrzi. Ahojte a drzte sa.....

sunnie

netrapte sa kvoli tejto chorobe, moc sa nepozorujte, telesne priznaky su dosledkom psychickych, naucte sa s tym zit, zvyknite si na to...je to velmi tazke ale aj tak vlastne nic ine nezostava. vzdy po dazdi vyjde slnko. su aj pekne dni a na tie sa treba tesit a spravit z nich to najlepsie co sa da :) drzim vsetkym palce.

sunnie

ahojte, ja som na tejto stranke uz 100 rokov nebola, tak pozdravujem starych znamych - tana, zuzka, misiak a spol. ako sa mate?
ja musim potukat ze sa celkom drzim aj ked pri babatku je to dost narocne...unava a vycerpanie robia svoje...ale zase som usetrena inych stresov /praca a podobne/ takze sa to vykompenzuje a celkovy efekt je celkom dobry :)

charlie89

kvetinka1: ahoj kvetinka tu je moj mail prepac este som nejako nestihal ti napisat :) a tu je moj mail zkacik@sms.at