Úzkosť

sunie

ahojte len som vas chcela narychlo pozdravit. mam sa hrozne, dnes som sa skoro zadusila a pol dna som stravila behanim po pohotovosti, nemocnici a vysledok takmer ziadny. dufam ze aspon RNG pomoze :) aspon ze ma uzkosti a depresie teraz nezozieraju, toto ma uplne vycerpava. uz nech su vianoce a dam sa do poriadku. a na teplo cakam ako kura na sopel.

Kachita

Tatianka, no veru, ja to mam take zmiesane, ale ked chodim vonku, pouzivam triky. Nakolko spanielske ulice su uzke, tak stale sledujem stenu, a viem ze idem aspon rovno. Neraz sa mi stava, ze ked sa zohnem k psovi upravit mu obojok, vstanem akoby som mala 3 promile v sebe. Ale zistila som, ze nikdy neodpadnem ani nespadnem, aj ked mam namale len ma hneva, ze si nemozem sadnut za volant. Som nemozna s tymi zavratmi a neodvazim sa. Svojho casu mi pomahal Betaserc, ale nemoze sa brat dlhodobo. A tiez obcas mi trpnu ruky a nemozem nimi dobre hybat, tiez jazyk mi trpne a myslienky, ze mi tam v mozgu nieco nefunguje a mam nejaku SM alebo mrtvicu boli dakedy na dennom poriadku.
A stale sa presviedcam o jednej vete: V pohode je sila.

tatiana26

KACHITA, toto čo si napísala: "moja mysel si krasne pamata ako ma vie zradit a pripomina mi to v najnevhodnejsich momentoch. ale musim povedat, ze uz viem prezit den bez Lexaurinu a citim sa lepsie. ale samotne fyzicke priznaky ma este vedia nicit, co mi k sviezosti nepridava" to je presne o mne, akoby som čítala o mojom dnešnom dni... inak bol krásny, plný priateľov a bláznenia a zábavy, uf :) Ale najlepšie mi nebolo, ale vidím, že to je dnes taký deň, takže je to ok... LENČOK ďakujem ti, veľmi si ma potešila, zajtra ti napíšem, lebo teraz už nie som schopná veľmi premýšľať, som dosť unavená :) Ale myslím na teba...

Kachita

lenka, ja mavam tiez tep vysoky, lekar mi vzdy hovori, ze srdce mi bije za dvoch. len relaxacne dychanie mi pomaha. a dnes, ked som jedla medzi tolkymi ludmi a potrebovala som ujst a bolo mi tazko, som si predstavovala, ze som tehotna, ze cakam este malinke babo a tak som sa sustredila na ten pocit, ake to musi byt krasne mat babo vo vnutri ze som celkom pekne odohnala krizu. takze mam pekny trik.

Kachita

ahojte,odmlcala som sa na par dni, prerabali sme obyvacku, do toho po zapojeni pocitaca nam spadol net a az teraz vecer som si mohla precitat vsetko, co tu pisete.
ja som nahodou teraz pocas prace kolo domu mala dost pokojne obdobie, ale spociatku ma to stalo namahy pracovat a citit sa ok, mala som take depre nalady. ale vcera som sa citila paradne, krasne. a dnes som mala jemnu nervozitu od rana, na obed som sla zamerne do restiky sa rychlo najest, a tam medzi tolkymi ludmi som mala chut ujst, ale vydrzala som. aj do obchodu som sla a celkom som to zvladla. moja mysel si krasne pamata ako ma vie zradit a pripomina mi to v najnevhodnejsich momentoch. ale musim povedat, ze uz viem prezit den bez Lexaurinu a citim sa lepsie. ale samotne fyzicke priznaky ma este vedia nicit, co mi k sviezosti nepridava.
ale beriem to pozitivne, snazim sa a strach odhanam, snazim sa ho brat ako dalsiu emociu v zivote. no, dufam ze raz dojdem do stavu ked mi bude jedno ako sa citim. totiz az maximalne precenujem pocit istoty a hlavne pocit istoty domova. objednala som si knizku Autogenny trening, budem pomalicky studovat.

katkaxxx

lenka neboj, nic sa ti nevracia. ja sa s vami nadnes lucim, na blbosti som uz zabudla nastastie :) prajem dobru noc

lencok1

ale ja sa ponahlam aj v posteli, tym myslim, ked si idem lahnut, srdce mi uteka neviem kam...proste kaslem nato teraz, pojdem za chvilku vonku

misiak

lencok v prvom rade sa nepozoruj.
naco si merias tep?
nic sa nevracia neboj sa.je to len blby pocit ktory prejde.
teraz je taka doba.vsetci sa niekam ponahlame

lencok1

stale som vo vnutornom kolotoci, vkuse sa niekde ponahlam, aj ked nemam kde, neviem si oddychnut, ukludnit sa, bud je to tym vysadenim,ze si nato musim zvyknut alebo sa mi to znova vratilo