Úzkosť

lady1

Misiak, mal by si pisat castejsie, lebo tvoje prispevky ma vzdy povzbudia a urcite nielen mna. Tvoj pozitivny pristup urcite pomaha viacerym na tejto diskusii. Takze vdaka za tvoje prispevky.

misiak

Adrianka s PP sa da naucit zit velmi lahko.
ci uz za pomoci liekov alebo bez liekov.
neviem ako dlho beries AD ale urcite zacnu zaberat a budes zit uplne nomalny zivot ako tisice ludi s PP.
ved to je moderna choroba a cim dalej tym viac ludi ju ma.
ak ti nezaberaju tieto Ad urcite sa nejdu take co ti sadnu.
takze hlavu hore a hura do prace :)

adriana

Ahojte ľudia, očividne nestíham s Vami diskutovať. V takom neskorom čase ako tu píšete ja už dávno spím. Teda ak sa zadarí. Niekedy mám noci, že vôbec sa mi nedarí zaspať, treští mi hlava, srdce sa roztrepe ako divé. momentálne som na liekoch citalopram a ráno si dám 1 - respl. polku xanaxu aby som mohla fungovať, lebo mám strašnú triašku v nohách. Môj problém s PP zhoršuje zrejme aj môj nízky tlak. Povedzte ľudia ako zvládate bežné povinnosti, veď určite máte rodiny, deti, prácu, potrebuje normálne fungovať, chodiť na nákupy, po deti do školy, škôlky, ja som z toho všetkého strašne unavená, neviem, ako ráno vstanem do práce.

katkaxxxx

lenka ved to.. :( ale ja sa musim naucit rozlisovat aspon medzi vecami co sa tykaju mojej rodiny a ostatneho sveta, lebo takymto stylom neviem ako skoncim :) mam na mysli to, ze je normalne sa trapit nad niecom v rodine a tak ale problemy celeho sveta na ramenach clovek neunesie, tak treba selektovat a mysliet aj na seba. Tani, nuz.. k tomu ti mozem iba gratulovat ak to tak nemas :)) zlata stredna cesta je najlepsia a po nej asi kracas :) nechce sa mi registrovat, tak je zo mna katkaxxxx :)

tatiana26

Myslíš Katka, že je niečo vo vzduchu? :)Mne ja samozrejme fest zle, ale to sa po dnešnej noci dalo čakať... no ale nenavarí nikto a hladné krky čakajú, ešte som si kača aj hostí zavolala :) Takže sa tu trasiem a odpadávam, ale varím a pečiem... Ja ti neviem, či všetko prežívam na 200%

lencok1

Ahojte vsetci
Katuska to 200% prezivanie poznam, nie je to vyhra, ale byt bezcitnny, to je este horsie...treba najst zlatu strednu cestu, ale ked sa deje nieco v rodine, nasim pribuznym, nikoho to nenecha chladneho...

katkaxxx

ahojte :) no ja neviem co to je vo vzduchu, ale mne bolo vcera vecer opat tesne pred spanim "uzasne", dostala som pocit ze saliem a chytala ma hroza. a preco? pre nic :) a potom rano som sa zobudila s uzasnym pocitom ze ako to vydrzim citit stale take blbosti. nuz, ale pekne som isla na net, mysel sustredila na ine veci a uz je to fuc :) mna len hneva to ze preco sa to zase u mna nabralo ked to uz bolo relativne ok :) len opat hovorim.. lahsie sa lieci cloveku ak ma okolo seba zazemie a nemusi prezivat stresy v rodine. ja sa mozem citit akokolvek dobre, ale ked mi zavola mama a place mi do telefonu a rozprava veci tipu ze si asi da nejake tabletky a zapije alkoholom, tak sa zacnem od strachu triast, plakat a srdce mi bucha.. takto sa neda existovat v klude. ked sa k tomu pridaju este dalsie veci, tak to cloveku neprida na pohode a postup v lieceni to spomaluje :( to ma dost mrzi :( treba sa asi nejak naucit byt bezcitni a tak sa bude zit lahsie. lenze to nie je moj styl :( ja veci hrozne prezivam. rozculuju ma vsetky nespravodlivosti sveta a na druhej strane ma rozplacu vianocne pesnicky v auparku a nakupovanie darcekov, takze to uz som na tom asi fakt zle :) ale vazne, tazko sa zije ked clovek vsetko preziva na 200 percent. ved urcite viete o com hovorim, minimalne urcite vacsina z vas.. zelam pekny den :)

misiak

dobre ranko.aj misiak len teraz vstaval :)
ale po prebnej piatkajsej noci mal na to pravo :D
sunie chudatko este stale sa takto trapis?to nieje mozne aby ta to tolko drzalo.tam musis mat velmi oslabenu imunitu.
neviem ako poradit.