Úzkosť

tatiana26

A toto má čo znamenať vážení? Posledná píšem, prvá píšem, už si tu budem sama so sebou diskutovať :) Kde sme, halóó, nový deň, slnko svieti, vyskakujeme z postelí.... Aj pre teba to platí Alex, áno, áno... btw čakám stále na domčeky

tatiana26

LENČOK len píš, píš, píš, budem rada... tatiana_f@centrum.sk MONIKA uf, no máš to husté, chodila som s jedným chalanom, ktorý takto našiel obeseného otca... a jeho brat pred dvoma rokmi spadol z balkóna a tiež umrel... no niekedy vie byť ten život kurva ťažký

lencok1

dnes mi je velmi smutno, vsteci priatelia sa zabavju vonku a ja som doma, neviem prekonat jednu vec a zasa som si spomenula na jedno, mail, ktory som slubila, ze napisem tanicke, tak mi sem prosim Ta este raz hod adresu a zajtra sa do toho pustim, mozno sa mi ulavi

zuzanka65

Ani ja sama neviem, ako by som reagovala a ani nik nemôže hádam povedať, ako by reagoval v situácii, ktorá sa mu nestala.
Toto čo si prežila a prežívaš, by chcelo veľmi dobrého terapeuta. Nepýtaj sa kde sa vzala tá úzkosť, máš na ňu plné právo.
Ak mi neveríš, mne to nevadí, no verím, že pár ľudí ma tu pochopí a vie o čom píšem.

monik9

ja som sa tu nejako moc rozpisala dneska ale uz musim koncim,zajtra tu nebudem idem do DD tak ma chrante keby tu na mna utocili zase kvoli pravopisu,dik a pekny vikend

monik9

jaj jaj zazila som si toho moc,smrtou mojich rodicov sa nic nekoncilo....nemam surodencov ani starych rodicov a ani som v tom veku nemala.Zostal mi obrovsky dom na hypoteku a praca v ba a dom bol vzialeny 120km,ja som bola prvacka v nr,no vsetko bolo inde...nie podla mojich planov....,zostala som bez penazi bez vlastneho byvania,na hypo som nemala z mojho platu...v ba som bola len v prenajme,baby moje zivot tak rychlo ubiehal ze som tu skolu dokoncila,odisla zo slovenska,ja som bola vzdy silna tak kde sa vzala ta uzkost?? mna vzdy povazovali za vzor ale nestazujem sa ,mam dobry zivat napriek vsetkemu,zuzka65 mi to pisala ze mam najprv odpustit svojej matke a az potom si vziat dietako,bola by som zvedava ako by ona reagovala keby sa to jej stalo,ja moju mamu neriesim a s tym som vysporiadana....

katkaxxx

monika, je mi uprimne luto co sa vam stalo :( musis byt silna zena, ze si schopna po takychto zazitkoch fungovat v zivote a to ze mas "len" uzkost je asi tiez zazrak po takychto udalostiach.

monik9

to malo byt 3 dni,sorry pisem naozaj medzi tym jak balim darceky a ani neviem co ma to napadlo takto pisat,ja som sa uz s tym zmierila a to naozaj,proste cokolvek a akokolvek by ste sa tym zaoberali ze preco a preco sa to neda zmenit to som uz pochopila davno....

monik9

a viete co bolo na tom to najhorsieze to urobila 27.12.,hned po vianociach,bez rozlucky akejkolvek,list a podobne,a na Silvestra mala pohreb,ked som mala 20 rokov a bola som prvacka na vysokej mi zomrel otec nahle na infarkt vo veku 43 rokov ked som bola v praci v blave a pred skuskou š dni....